BBP Genel Başkanı'ndan helikopter kazası açıklaması

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul Çekmeköy'de gerçekleşen helikopterin düşmesi ile şehit makamına eren 4 askere Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diledi.

BBP Genel Başkanı'ndan helikopter kazası açıklaması
BBP Genel Başkanı'ndan helikopter kazası açıklaması Cankut Yılmaz

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul Çekmeköy'de meydana gelen helikopter kazasında şehit olan 4 askere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi.

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu yöneticilerini makamında ağırlayan Destici, İstanbul'da askeri helikopterin düşmesi sonucu 4 askerin şehit haberini almanın kendisini derinden üzdüğünü ifade etti.

Destici, "Helikopter kazasında şehit olan 4 askerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Sivillere zarar vermemek adına büyük bir hassasiyet göstererek, kendi canlarını tehlikeye atarak bir düşüş meydana geldi. Bu kahramanlık unutulmayacak. Büyük Türk milletinin başı sağolsun." dedi.

İstanbul'un Kartal ilçesinde geçen günlerde yıkılan bina nedeniyle de can kayıpları ve yaralıların olduğunu anımsatan Destici, olaydan gerekli derslerin çıkarılması ve böyle bir durumun yaşanılmaması için bütün önlemlerin alınması gerektiğini vurguladı.

Ziyarette, Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Koç ile bazı dernek yöneticileri yer aldı.

Büyük Birlik Partisi helikopter kazası şehit
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar