Cinayet anı saniye saniye görüntülendi

Adana’da bir aile devlet arazisi alarak çiftçiliğe başladı. Devletten aldıkları araziyi kullanmaları için bir süre akrabalarına verdi. Daha sonra araziyi vermekten vazgeçince karşılıklı tartışma yaşandı. Tartışma sonrasında çiftlik bekçisi av tüfeğiyle tartışma yaşadığı kişiyi öldürdü.

Cinayet anı saniye saniye görüntülendi
Cinayet anı saniye saniye görüntülendi Handan Masina

Olay Adana’nın Sarıçam İlçesi Kargakekeç Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre Derinel ailesi 3 yıl önce devletten arazi kiraladı. Daha sonra hayvan çiftliği kurdu. Aile  bir süre sonra çiftliği sözlü olarak Ali Ağar ve akrabalarına verdi. Sonrasında Derinel ailesi bu karardan vazgeçti. Derinel ailesi, bekçileri Mehmet Akçan’ı çiftliğin kilidini değiştirmesi için gönderdi. Ali Ağar ve akrabaları bu durumu kabul etmedi. Zorla çiftliğe geri girdiler.  

O KİLİDİ KIRARSAN ELİNİ KIRARIM 

Ali Ağar ve akrabalarının çiftliğe tekrar girmeleri üzerine çiftçi Mehmet Akçan yeniden çiftliğe gönderildi. Bekçi Mehmet Akçan ile Ali Ağar demir kapı önünde tartışmaya başladı. İddiaya göre Mehmet Kaçan kilidi açıp içeri gireceğini söyledi. Bunun üzerine Ali Ağar ‘’O kilidi kırarsan elini kırarım’’ deyip Akçan’a bıçak çekti. Akçan ise geldiği aracın arkasından aldığı av tüfeğini Ali Ağar’a doğrulttu ve ateş etti. Ali Ağar olay yerinde yaşamını yitirdi.  

SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ 

Tartışma ve vurulma anı Ali Ağar’ın akrabası tarafından saniye saniye telefona kaydedildi. Cinayet Büro Amirliği, Mehmet Akçan’ı azmettirdiği suçlaması ile Ufuk Derinel’i gözaltına aldı. Mahkemeye çıkarılan 2 şüpheli tutuklandı. 

Adana Cinayet Bekçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tekirdağ 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Tekirdağ 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Balıkesir 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Balıkesir 18 Ocak Cuma günü hava durumu