İhracat şampiyonumuz THY

Türk Hava Yolları(THY) ,2008'den beri zirvede olduğu Fortune 500 Türkiye'nin ihracat sıralamasında bu yıl da yerini oynatmadı.

İhracat şampiyonumuz THY
İhracat şampiyonumuz THY Fırat

Türkiye Hava Yolları gökyüzündeki yolculuğunu 85 yıldır sürdürüyor. Yaptığı açıklamaya göre, Türkiye'nin büyüme sürecinde de bayrak taşıyıcı olmaya devam edecek.

8 MİLYAR 50 MİLYON DOLAR HİZMET İHRACATI

Türk Hava Yolları,Fortune 500 Türkiye kapsamında 8 milyar 50 milyon dolarlık hizmet ihracatı yaparak Türkiye'ye en fazla döviz kazandıran şirket oldu. Şirket, 2008'den beri zirvede yer aldığı gibi Fortune 500 Türkiye sıralamasında bu yıl da ihracat şampiyonu unvanını korudu.

DÜNYANIN EN İYİ HAVA YOLLARINDAN BİRİ
THY Son 10 yılda yakaladığı yükseliş sebebi ile dünyanın en iyi hava yolu şirketleri arasında yer alıyor. 122 ülkede uçtuğu ve 304 noktayla yolcularına geniş bir uçuş ağı sunuyor. THY için Türkiye'nin marka elçisi olduğu söyleniyor.

EN ÇOK TANINAN TÜRK MARKASI
Türk Hava Yolları,  ülke ekonomisine yaptığı katkıların yanı sıra en çok tanınan Türk markası olmasıyla da öne çıkıyor.

HAYALLER YENİ HAVALİMANI İLE GERÇEK OLUYOR

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Genel Müdür (Mali) Yardımcısı Murat Şeker, şunları söyledi: "Yolcularımıza, Türk misafirperverliği ile sunduğumuz ayrıcalıklı uçuş deneyimi ve hedeflerimize yönelik attığımız adımlar sayesinde küresel sivil havacılık pazarındaki payımız gün geçtikçe artmaktadır. Markamız ürettiği değerlerle bugün, Türkiye'nin gelişimi, ihracatı ve marka bilinirliği açısından çok önemli bir yerde durmaktadır.Çalışmalarımızın böyle değerli ödüllere layık görülmesi, yeni hedeflerimize uçmaya hazırlanırken bizlere cesaret vermektedir. İstanbul Yeni Havalimanı ile daha büyük hayalleri gerçeğe dönüştüreceğiz."

 

Türk Hava Yolları şampiyon Murat Şeker
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi