İstanbul’a yağmur geliyor

Haftanın başlamasıyla birlikte çalışanlar hava durumlarına bakıyor. Meteoroloji tarafından yapılan uyarıya göre İstanbul’a yağmur geliyor. İstanbul il genelinde yağışlı havanın hakim olacağı bildiriliyor.

İstanbul’a yağmur geliyor
İstanbul’a yağmur geliyor Dilan Aşar

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, İstanbul’un tamamında bugün yağışlı havanın etkin olması bekleniyor.  

YAĞIŞ SAATLERİ VERİLDİ 

Hava durumu raporuna göre İstanbul, 12.00 ile 15.00 saatlerinde yağış olacağına dikkat çekti. Gün içinde ise yer yer sağanak olacağı raporda verildi. Rapor dahilinde herkesin önlem alması gerektiğini vurguladı.  

YAĞIŞ ALACAK OLAN DİĞER BÖLGELER 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara, Kuzey Ege'nin iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeyi, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu ile Kayseri, Nevşehir, Niğde, Zonguldak, Tokat, Erzincan, Tunceli, Elazığ, Bingöl, Ağrı çevreleri ile Siirt'in doğu kesimleri ve Antalya'nın iç kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği bir hava durumu tahmin ediliyor. 

 

İstanbul yağış yağış saatleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.