Ölümünün ardından üzücü gerçekler ortaya çıktı

Zonguldak'ta yaşayan 85 yaşındaki yaşlı adam, kendi evinin bodrumunda elektrik kabloları ile kendini asarak yaşamına son verdi. İntihar etmeden önce de bir not bırakan adamın cesedini komşuları buldu.

Ölümünün ardından üzücü gerçekler ortaya çıktı
Ölümünün ardından üzücü gerçekler ortaya çıktı Cankut Yılmaz

Uzun zamandır yalnız hayatına devam eden A.O. evinin alt kısmında yer alan garajda elektrik kablosu ile kendini asarak hayata veda etti. Garaj kapısının açık olduğunu gören komşuları da içeri girerek yaşlı adamın cesedi ile karşılaştı. Hemen yapılan ihbardan sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri kontrollerini yaparak adamın öldüğünü belirledi. Alaplı Jandarma Komutanlığı ekiplerinin evde yaptıkları arama sırasında buldukları notta ise "Hakkınızı helal edin, Kefen param hazır. Sizlere hakkım helal olsun ve mezar tahtalarım evin altında hazır" yazdığı belirtildi. Merhumun cesedi, olay yerinde ki çalışmaların bitmesinin ardından hastane morguna taşındı.

Öte yandan, 130 hanenin bulunduğu ve toplam 350 kişinin yaşadığı köyde son 3 yılda 3 kişinin intihar ettiği öğrenildi. En son 2018 yılında R.B. bunalım geçirerek intihar ettiği öğrenildi. Köyde son 3 yılda sıklıkla yaşanan intihar olaylarının nedeni bunalım olduğu belirlendi.

Zonguldak intihar Garaj
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar