Ortaokul'da yaşanan skandal olay

Avcılar'da bir okulda yaşandığı iddia edilen skandal olayın görüntüleri ortaya çıktı. Olayda, sürekli olarak öğrencilerin bodrum katında kavga ettikleri, diğer öğrencilerin de kavga anını cep telefonuyla kayda aldığı detayları ileri sürülmüştü. Veliler ise duruma yetkililerin el koymasını istiyor.

Ortaokul'da yaşanan skandal olay
Ortaokul'da yaşanan skandal olay Gizem Zalimalioğlu

Deniz Köşkler Mahallesi'nde bulundan bir ortaokulun bodrum katında yaşanan olayın detayları şu şekilde: 

İddiaya göre, okulun bodrum katında birbirleri ile sürekli olarak kavga eden kız öğrencileri, diğer öğrenciler video çekerek kayıt altına alıyor. Yaşanan skandal olayda çevrede hiçbir sorumlu öğretmenin olmadığı durumu dikkat çekti. Velilerin söylediklerine göre aynı okulda bu olay defalarca yaşandı. Yetkililerin konuyla ilgilenmediklerini ifadelerine ekleyen tepkili veliler, genellikle güçlü öğrencilerin zayıf öğrencilere şiddet uyguladığını ileri sürdü.

Olayın görüntüleri sonradan ortaya çıktı. Cep telefonu kamerasıyla çekilen videonun ilkinde, bir kız öğrencinin diğerini tehdit ettiği ve sonrasında kavga ettikleri ve birbirlerine şiddet uyguladıkları görülüyor. Devamında ise diğer öğrenciler kavgayı ayırmaya çalışıyor.

 

Kavga okul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alkol bitince, ispirto içti
Alkol bitince, ispirto içti
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı