Trafikte Yaşanan Kavga Dehşetini Kameralar Kaydetti

İstanbul’da otoparktan çıktığı sırada şehir magandaları tarafından önü kesilen 2 çocuk babası 30 yaşındaki Sercan T. 6 kişi tarafından öldüresiye dövüldü. Bir vatandaş o anları cep telefonu kamerası ile saniye saniye çekti.

Trafikte Yaşanan Kavga Dehşetini Kameralar Kaydetti
Trafikte Yaşanan Kavga Dehşetini Kameralar Kaydetti Can Polat

Olay İstanbul Sancaktepe’de geçtiğimiz Cuma günü yaşandı. 2 çocuk babası 30 yaşındaki Sercan T. Otoparktan çıkardığı aracıyla seyir halinde ilerlerken 6 kişi tarafından önü kesildi. Aracından zorla indirilerek darp edilmeye başlanan Sercan T. Uzun süre saldırganlara direnmeye çalıştı.

Çevrede izleyen vatandaşların gözü önünde 6 kişi tarafından darp edilen Sercan T. bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayda alındı ve o anlar saniye saniye kaydedildi. İddiaya göre darp ettikleri adamın telefonunu, cüzdanını ve aracını çalan kişiler, aracı biraz ilerde bırakarak kaçtı. Olayı görenler tarafından polis ve ambulans çağırıldı. Yaralı Sercan T. sağlık ekipleri tarafından Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastanede polise verdiği ifadesinde ne olduğunu anlamadığını söyleyen Sercan T. “birden önümü kesip darp etmeye başladılar. Cüzdanımı, cep telefonumu hatta arabamı çalıp gittiler” dedi. Olayı duyan Sercan T.’nin ailesi hastaneye koştu. Sercan T.’nin babası “hayatım boyunca böyle bir şeyi ne duydum, ne gördüm” diyerek faillerin bulunması için polise şikayette bulundu.

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, trafikte yaşanan bu dehşet anları da bir cep telefonu kamerası ile saniye saniye kayıt edildi. Kayıtta araçtan indirdikleri Sercan T.’yi dakikalarca dövdüklerini görüyoruz:

istanbul trafik maganda
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar