TÜVASAŞ Milli Tren Projesi'nde mühendis alımları başladı

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) başlattığı Milli Tren Projesi ile üniversite mezunu mühendisleri istihdam edecek.

TÜVASAŞ Milli Tren Projesi'nde mühendis alımları başladı
TÜVASAŞ Milli Tren Projesi'nde mühendis alımları başladı Gizem Zalimalioğlu

Adapazarı, Sakarya merkezli TÜVASAŞ Şirketi resmi gazetede duyurduğu Milli Tren Projesi alımları için sınav bilgilerini ve alım şartlarını duyurdu. Buna göre, yurt içi ve yurt dışında herhangi bir üniversitenin lisansını tamamlamış, Bilgisayar, Makine, Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Metalurji Malzeme ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, KPSS sınavından P3 puanı en az 70 olan, son başvuru tarihi ile son 5 yıl içerisinde YDS ve E-YDS Sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine dair belgesi olan ve sınav ücretini ilgili bankaya yatırmış olma şartı güdülüyor.

Sınava başvuru yapacaklar, TÜVASAŞ Genel Müdürlük Personel Dairesi Başkanlığı'ndan ve Genel Müdürlük İnternet adresinden (www.tuvasas.com) temin edecekleri başvuru formuna, diplomalarının aslı ve onaylı örneği , KPSS sonuç belgelerinin sonuç çıktısı, yabancı dilbilgisi seviyesini gösteren belge, özgeçmiş, 3 adet vesikalık fotoğraf, başvuru formu, sınav ücretini gösteren banka dekontunu eklemelidirler. 

Son başvuru tarihi 21.12.18 olup, ilgililer 17:00'ye kadar 110 TL sınav ücretini yatırmış olmalılardır. Yazılı sınav ve sözlü sınava da tabii tutulacak adaylar için yazılı sınav, 12.01.2019 Sakarya Ünversitesi'nde saat 14:00'de yapılacaktır.

Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cani Evlat Annesini Boğarak Öldürdü
Cani Evlat Annesini Boğarak Öldürdü
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti