Ünlü et lokantasında yapılan şov faciayla sonuçlandı

Etiler'deki Nusret et lokantasında yapılan alev şovu facia ile sonuçlanıyordu. Eşiyle birlikte yemek yemek için restauranta gelen Çek uyruklu kadın turistin kıyafetleri alev aldı. Kadın herkesin gözü önünde alevlerin içerisinde kaldı. Hastaneye kaldırılan turist ile birlikte olayda 3 turist ve 2 çalışanın da çeşitli yerlerinde yanıklar oluştu.

Ünlü et lokantasında yapılan şov faciayla sonuçlandı
Ünlü et lokantasında yapılan şov faciayla sonuçlandı Fırat

Olay dün Etiler Nusr-et'te 21.30 sıralarında yaşandı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre,'Restoranın bar kısmındaki masa üzerinde iki çalışan alev şova başladı. Ancak masanın üzerindeki alevler bir anda etrafa sıçradı. Bu sırada bir çalışan, elindeki bidondan alevlerin üzerine bir sıvı döktü. Alevler daha da büyüdü.  Bar kısmında sevgilisi iş adamı Viktor Hajicek ile birlikte bulunan Çek Cumhuriyeti vatandaşı Krisryna Tresnakova'nın kıyafetini tutuşturdu. Bir anda alevler içinde kalan genç kadına sevgilisi ve çevredekiler müdahale etti.  Ancak Krisryna Tresnakova’nın vücudunda yanıklar oluşmasına engel olunamadı.

4 TURİST VE 2 RESTAURANT ÇALIŞANI YARALANDI​

Edinilen bilgiye göre olay sırasında  Tresnakova'nın sevgilisi Viktor Hajıcek de yaralandı. Ayrıca İstanbul’a balayı tatiline geldiği öğrenilen İngiliz bankacı Alexandros Severıs ile Umman vatandaşı Mohammed Khamıs Salim de vücutlarının çeşitli bölgelerinde bazı yanıkların olduğu tespit edildi. Alev şovu yapmak isterken faciaya neden olan bar sorumlusu Serdal C. ve bar çalışanı Mehmet Yasin Ü.'nün de vücutlarında yanıklar olduğu ifade ediliyor.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralı 4 turist, tedavilerinin ardından taburcu edildi. Polise verdikleri ifadelerinde restoran sahibi ve çalışanlarından şikayetçi oldukları belirtildi. Yaralılardan Krisryna Tresnakova’nın durumunun diğerlerine göre daha kötü olduğu öğrenildi. Krisryna Tresnakova’nın sevgilisi iş adamı Viktor Hajıcek “Kabus gibi bir gece yaşadıklarını,olayın hemen ardından bir hastaneye gittiklerini kendisinde de  bazı yanıklar olduğunu  ama kız arkadaşı Krisryna Tresnakova'nın çok daha kötü durumda olduğunu belirtti. Olay çok yeni ve şimdi daha fazla bilgi verecek durumda değilim. Kabus gibi bir gece yaşadık ve hâlâ devam ediyor” şeklinde konuştu.

Nusret Etiler facia
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi