Vicdansızlar! Yol kenarında buldular

Gaziantep'te bir kişi boşanma aşamasındaki eşini zorla bindirdiği otomobilde sopayla darp etti ardından bıçakla yaraladı. Tedavisinin ardından ailesi tarafından eve götürülen kadının, konuşamadığı öğrenildi.

Vicdansızlar! Yol kenarında buldular
Vicdansızlar! Yol kenarında buldular Fırat

M.G. (26), bir yıldır boşanma davaları süren 3,5 yıllık  eşi Aylin Daşcı'yı (27), çalıştığı işyerinden çıktığı anda zorla kendi arabasına bindirdi.

Aracın içindeki genç kadını önce sopayla darp eden, ardından bıçakla vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayan M.G, bayılan Aylin Daşcı'yı yol kenarına  bırakarak uzaklaştı.

Çevredeki halkın yardımıyla Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve  Uygulama Hastanesine kaldırılan bir çocuk annesi Aylin Daşcı, hastanedeki  tedavisinin ardından ailesi tarafından evine götürüldü.

 

Bu arada Daşcı'nın aldığı darbeler nedeniyle şu an konuşamadığı  öğrenildi.

Daşcı'nın annesi Celile Daşcı, hastane çıkışında gazetecilere, kızının uzun süredir eşiyle sorunlar yaşadığını ve bir yıldır da boşanma davalarının devam ettiğini söyledi.

M.G'nin kötü alışkanlıklara sahip olduğunu ve kızına sürekli şiddet uyguladığını belirten Daşcı, M.G'den şikayetçi olduklarını belirterek,  "Yetkililerden isteğimiz kızımı bu hale getiren kişiyi bir an önce bulmaları. Hak  ettiği cezayı çekmesini istiyoruz. Senelerdir bizim canımızı yakıyor. Maddi,  manevi bize vermediği zarar kalmadı. Çocuğunu görmeye geldiğinde de her zaman  bizi darbediyor. İş çıkışında kızımın önünü kesiyor. Bir elinde sopa bir elinde bıçak. Bıçağı boğazına dayıyor, sopayla vura vura aracına bindiriyor. Araçta da darp ve işkencelerine devam ediyor. Öldü zannederek araçtan atıyorlar. Kızım 3 gündür hastanede yatıyor. Çenesinden ameliyat oldu. Dişleri döküldü, kafası yarıldı. Vücudunda morarmalar var" diye belirtti. 

gaziantep saldırı kadın
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korkutan Deprem
Korkutan Deprem
Üzerine tomruk devrildi hayatını kaybetti
Üzerine tomruk devrildi hayatını kaybetti