Türkiye’nin en iyi “Yabancı Dil Seslendirme Ajansı” My Prodüksiyon ilk sırada yerini koruyor

Google internet aramaları gösteriyor ki yabancı dilde seslendirme ile ilgili arama yapan her 10 kişiden 7’si My Prodüksiyon’u tercih ediyor.

Mehmet Yankı Yönel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

70 farklı dünya dilinde yabancı dil seslendirme çözümleri My Prodüksiyon’da! 34 en popüler yabancı dil seslendirme ana kategorimizde içerisinde yer alırken, daha az tercih edilen ama yine de gündemdeki yerini koruyan daha az popüler olan yabancı dil seslendirme çözümlerini de sizler için diğer yabancı dil seslendirme başlığı içerisinde listeledik.

Tam 20 yıldır sektördeki lider konumu koruyan My Prodüksiyon yabancı dil seslendirme ekibi, aradan geçen süre içerisinde anlaşmalı sesleri ile bağlantısını koparmadan çalışmaya devam etmektedir. Örneğin: 5 yıl önce gerçekleştirilen bir yabancı dil seslendirme çalışmasında güncelleme yapılması istendiğinde bugün yine aynı seslendirme sanatçısı ile çalışabilir ve çalışmanızı düşük fiyatlar ile güncel kılabilirsiniz.

Dünya üzerinde hali hazırda yer alan ulus sayısı şu an için 206 adettir bunların bir çoğu ortak dilleri kullanıyor. Örneğin: İngilizce, İspanyolca, Fransızca gibi… 206 ulus arasından sadece 70 en popüler ülkeye yabancı dil seslendirme hizmeti sunmayı kendimizce şu aşamada uygun gördük. Belki ilerleyen süreç içerisinde yeni diller ekleyebiliriz. Tabi ki bu şu anlama gelmesin seslendirme hizmeti vermediğimiz projelerde de talep olması durumunda sizlere proje bazında çözümler sunmaktayız. Bu nedenle listemizde olmayan yada listelerinde nasıl olsa bu yabancı dil seslendirme hizmeti listelenmemiş, dolayısıyla hizmet vermiyorlardır diye bir algı oluşmasın.

Yabancı dil seslendirme çözümlerimizde seslendirme sanatçılarımız temsil ettikleri ülke ve seslendirme alanında en profesyonel seslerden oluşmaktadır. Yani Almanya’ya gitseniz birçok televizyon ve radyo reklamında yabancı dil seslendirme ekibimiz içerisinde yer alan, Raushner’in sesi karşınıza çıkabilir. Bu örnek temsil ettiğimiz ve sizlere çözümler ürettiğimiz diğer 70 dil içinde aynı. Sizlere yabancı dil seslendirme hizmeti veren tüm seslerimiz kendi alanlarındaki en tanınan ve bilinen seslerdir. Bu nedenle My Prodüksiyon’a projenizi teslim ettikten sonra içiniz rahat olsun. Sizlere verdiğimiz yabancı dil seslendirme hizmeti en kaliteli ses optimizasyonu ve studyo ortamı içerisinde kayıt aşamasından geçerek sizlere ulaşır. Bu nedenle çalışmalarımızda ne bir dip gürültü duyarsınız ne de rahatsız edici herhangi bir ses. Sadece seslendirme sanatçımızın size sunduğu kaliteli yabancı dil seslendirme.

Seslendirme ve Prodüksiyon aşamasından geçen tüm seslerimiz, Post Prodüksiyon aşamasından geçerek hem görüntü hem de ses seviyeleri HD kalitesine ulaşarak projeniz ne olursa olsun en yüksek verimi almanızı sağlar. Yabancı Dil Seslendirme projeleriniz için şu alt başlıklarda sizlere hizmet sunmaktayız, Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber Seslendirme, Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme.

Temsil etitğimiz ve anlaşmalı olan seslendirme ekibimiz sanatçıları projelerinize hayat vermek için sizleri bekliyor. En profesyonel yabancı dil seslendirme çözümlerine en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bize telefon, email veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yabancı Dil Seslendirme Ajansı My Prodüksiyon, https://www.myproduksiyon.com/yabanci-dil-seslendirme/ sayfası üzerinden incelenebilir.

Bu Yazıya Tepki Ver