Başkan Ahmet Ataç İnsancıl Kitabevi'ni ziyaret etti

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir ilinde bulunan İnsancıl Kitabevi'ni ziyaret ederek Eskişehirli yazarlarla buluştu ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Başkan Ahmet Ataç İnsancıl Kitabevi'ni ziyaret etti
Başkan Ahmet Ataç İnsancıl Kitabevi'ni ziyaret etti Mehtap Erdoğan

Eskişehir’de bulunan İnsancıl Kitabevi’ni ziyaret eden Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli yazarlar Tayfun Ak ve Gürcan Banger ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İnsancıl Kitabevi’nde Eskişehirli yazarlarla bir araya geldi. Eskişehirli yazarlardan olan Tayfun Ak ve Gürcan Banger’in yanı sıra İnsancıl Kitabevi’nin sahibi olan Ahmet Kaygusuz ile de bir araya gelen Dt. Ahmet Ataç, yazarlarla edebiyat üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.  Aynı zamanda Eskişehirli yazarların bir araya geleceği bir etkinlik düzenlemek için görüş alışverişinde bulundu. Eskişehir’de okuma alışkanlığının ülke geneline göre daha iyi bir oranda olması nedeniyle memnun olduğunu belirten Başkan Ataç’a ziyareti sırasında Eskişehirli yazarların kitapları hediye edildi.

Buluşma esnasında yazarlar, Ahmet Ataç’a sanat ve edebiyata ilişkin etkinlikler ile sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Eskişehir İnsancıl Kitabevi ziyaret Eskişehirli yazarlar Dt. Ahmet Ataç
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar