Başkan Ahmet Ataç Kıbrıs muhtarları ile buluştu

2014 yılından beri Tepebaşı Belediye Başkanlığı yapan Ahmet Ataç yavru vatan Kıbrıs’tan gelen muhtarlarla bir araya geldi. Buluşma sonrasında muhtarlar Kıbrıs’tan getirdikleri hediyeleri Başkan Ataç’a takdim etti. Ataç’ta misafirlere camdan Yunus Emre figürü armağan etti.

Başkan Ahmet Ataç Kıbrıs muhtarları ile buluştu
Başkan Ahmet Ataç Kıbrıs muhtarları ile buluştu Handan Masina

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Eskişehir’e gelen muhtarlar ile buluştu. Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği’nin daveti ile Kıbrıslı 16 muhtarın yanı sıra Gazimağusa Kaymakamı Kemal SerpalMağusa Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve Mağusa Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif’te Eskişehir’e geldi. Gün içinde kenti gezen Kıbrıslı konuk heyet, akşam yemeğinde Başkan Ataç ile buluştu.  

YAVRU VATANIMIZ KIBRIS 

Kıbrıs’tan gelen konuklar için yemek düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Uluönder Mahallesi Muhtarı Hasan Güler ve dernek yönetiminden Eskişehirli muhtarların da katıldı. Yemekte konuşan Başkan Ataç, ‘’Kıbrıs bizim yavru vatanımız, yavru vatanımızı ayrı tutmamız mümkün değil. Sizi burada görmek ve ağırlamak bizi onurlandırdı. Geldiğiniz için çok teşekkür ederiz. Hoş geldiniz.’’ dedi. Gazimağusa Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Yeşilleme de Eskişehir’de olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Eskişehir’in güzellikleri bizi çok mutlu etti. Burada şehircilik ve yerel yönetimler anlamında tecrübelerinden faydalanacağımız değerli kişiler var. Bizde Eskişehir’e misafirperverlikleri için teşekkür ederim.’’ ifadelerini kullandı. 

Ahmet Ataç Kıbrıs Muhtarlar Birliği
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aranan iki FETÖ üyesi KKTC'de bulundu
Aranan iki FETÖ üyesi KKTC'de bulundu
Fenerbahçe-Konyaspor maç sonucu: 1-1
Fenerbahçe-Konyaspor maç sonucu: 1-1