Başkan Kalın kendi doğum gününde nikah kıydı

Başkan Hasan Kalın 2019'un ilk nikahı olan, Bülent Özkaykı ve Cennet Pınar isimli çiftin nikahını , kendi doğum gününde kıydı.

Başkan Kalın kendi doğum gününde nikah kıydı
Başkan Kalın kendi doğum gününde nikah kıydı Gizem Zalimalioğlu

Eskişehir Seyitgazi Belediyesi'ne evlenmek için başvuran ve belediyenin İmar Müdürlüğünde çalışan Bülent Özkaykı ile Cennet Pınar'ın nikahını Hasan Kalın kendi doğum gününde kıydı. 2019'un ilk nikahında gelin ve damadın yakınlarının yanı sıra Doğançayırlı vatandaşlar da hazır bulundu. Seyitgazi Kaymakamı Cüneyt Demirkol nikahta bir konuşma yaparak şunları dile getirdi: “Evliliğin ilk adımı olan bu resmi törende verdiğimiz bu evlilik cüzdanı, bana göre evliliğin de anahtarı niteliğinde. Bu nedenle evlilik cüzdanı hanım kardeşlerimize yakışıyor." Nikah cüzdanını çifte teslim eden Demirkol, aynı zamanda çifti tebrik etti.

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın'da  “Kardeşlerimiz, mutlu, mesut ve bahtiyar olsunlar. Bu yılın ilk nikâhı, personelimiz olan kardeşimiz Bülent ile Cennet Hanım'ın nikâhı oldu. Buda ayrı bir sevinç " sözleriyle birlikte, aynı zamanda belediye personeli olan Bülent Özkaykı ve eşi Cennet Pınar'a mutluluklar diledi. Çifte fincan takımı hediye etti.

2019'un bu ilk nikahında Başkan Hasan Kalın'ın da doğum günüydü aynı zamanda. 10 ocak doğumlu Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın'a nikahı kıydıktan sonra, sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Kalın, “Bugün Doğançayırlı hemşehrilerimizin şahitliğinde 2019'un ilk nikâhını kıymanın mutluluğu yaşarken, ayrıca doğum günüm münasebetiyle güzel bir sürprizle de karşılaştım. Hemşehrilerime ve personellerimin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kalem tutan ellerden kürek tutan ellere herkesin bende özel bir yeri var. Biz büyük güçlü bir aileyiz. Mevlam hepimize ömrümüzün her anını, iyilik, güzellik ve doğruluk yolunda harcamayı nasip etsin. Allah birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin” sözleriyle duygularını ifade etti.

 

 

 

 

 

Eskişehir Nikah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alkol bitince, ispirto içti
Alkol bitince, ispirto içti
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı