Çocuklar için asayiş

Eskişehir Jandarma Komutanlığı ekipleri çocukların daha güvenli ve huzurlu bir yaşam sürdürmeleri için genel asayiş uygulaması yaptı. Okul araçlarının kontrolü yapıldı. Kontrollerde narkotik Köpekleri kullanıldı. Çocukların sıklıkta bulunduğu cadde ve sokaklar başta olmak üzere 112 bölgede kontrol yapıldı.

Çocuklar için asayiş
Çocuklar için asayiş Handan Masina

Çocuk istismarı günden güne artıyor. Uyuşturucu kullanımında yaş seviyesi giderek düşüyor. Çocuk yaşlarda kandırılan çocukların hayatları karartılıyor. Çocukların daha güvenli yaşayabilmeleri için Eskişehir Jandarma Komutanlığı ekipleri asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Ekipler çocukların güven içinde yaşamını sürdürebilmelerini amaçlıyor. 24 Eylül günü saat 07.00- 09.00 ve 15.00-18.00 saatleri arasında asayiş ekipleri, çocukların okul servislerinde arama yaptı.  

HUZUR VE GÜVEN UYGULAMASI  

Diğer adli ve mülki makamlarla koordineli olarak çok sayıda jandarma personeli katıldı.  Eş zamanlı olarak okul, yurt, kurs binaları, park ve bahçeler ile metruk binalarda kontrol yapıldı.  Çocuk istismarcılarının ve aranan şahısların yakalanmasına yönelik huzur ve güven uygulaması gerçekleştirildi. İnternet kafe, oyun alanları, kahvehaneler, metruk binalar ile çocukların sıklıkla bulunduğu cadde ve sokaklar olmaz üzere 112 bölgede kontrol yapıldı. Kontrollerde 7 araç hakkında yaptırım uygulandı. 

 

Çocuk istismarı Uyuşturucu Asayiş
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi