Advert

Demirtaş kadınları Eskişehir gezisine uğurladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, kadınları Eskişehir Kültür gezisine uğurladı. Kültür gezilerinden dolayı kadınlar çok memnun kaldı.

Demirtaş kadınları Eskişehir gezisine uğurladı
Demirtaş kadınları Eskişehir gezisine uğurladı Dilan Aşar

Zonguldak Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Gülüçlü kadınları bu kez Eskişehir Kültür gezisine gönderdi.  

GÜLÜÇLÜ KADINLAR YOLA ÇIKTI 

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kültür gezileri kapsamında Gülüçlü bayanları bu kez Eskişehir'e gönderdi. Göreve geldiği günden bu yana Gülüçlü bayanları Türkiye'nin birçok kentine geziye gönderen Demirtaş, "Gülüç Belediyesi olarak kültürümüzün, medeniyetimizi gönül dünyamızın zenginliklerini taşıyan şehirlere, tarih ve kültür gezileri düzenliyoruz, Gülüç Belediyesi olarak sosyal ve kültürel hizmetler çerçevesinde gerçekleşen gezileri önemsiyoruz" dedi. 

Başkan Demirtaş Gülüçlü bayanları kültür gezileri kapsamında dün akşam Eskişehir'e uğurladı. Gezide bayanlara Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş'ın eşi Işıl Demirtaş'ta eşlik ederken, Gülüçlü bayanlar Başkan Demirtaş'a düzenlediği kültür gezilerinden dolayı teşekkür etti. 

 

Zonguldak Gokhan Demirtaş Eskişehir
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Shevchenko:
Shevchenko: "Lucescu'ya saygı duyuyorum"
Irak'ın kuzeyinde 14 terörist etkisiz hale getirildi
Irak'ın kuzeyinde 14 terörist etkisiz hale getirildi