Es Es için önemli görüşme yapıldı

Eskişehir AK Parti Milletvekili Nabi Avcı ile Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa görüşme yaptı. Yapılan görüşmede Eskişehirspor’un içinde bulunduğu durumdan ötürü Es Es için üzgün olduklarını ve her zaman yanlarında olabileceklerini belirtti.

Es Es için önemli görüşme yapıldı
Es Es için önemli görüşme yapıldı Dilan Aşar

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa ve AK Parti Milletvekili tarafından Eskişehirspor için görüşme yapıldı.  Yapılan görüşmede Ekişehirspor için üzgün olunduuğunu fakat yanında olacaklarını ifade etti. 

KLÜBÜN YANINDAYIZ 

Eskişehir’de rektörler, sivil toplum örgütleri başkanları, belediye başkanlarıyla görüşmeler yapan Fuat Çapa son olarak Nabi Avcı ile Eskişehirspor için görüşüldü.  Nabi Avcı, Es Es’in bulunduğu durumdan ötürü çok üzgün olduklarını belirtirken, kulübün her zaman yanında olduklarını söyledi. 

ES ES İÇİN KRİTİK ZİRVE 

Eskişehir haberleri aracılığıyla, Eskişehirspor yönetimi bugün Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde Halil Ünal başkanlığında toplanarak Siyah kırmızılı kulübün geleceği için önemli kararlar alacak.  Kritik zirvenin en önemli konusu tamam mı, devam mı olacak. Son derece sıkıntılı bir süreçten geçen Eskişehirspor’un içinde bulunduğu çıkmazda önünü göremeyen Başkan Halil Ünal, göreve devam edip etmeyeceği yönünde kararını bugün verecek. Pazartesi gününden beri yapılması planlanan yönetim kurulu toplantısının bugün yapacağı ve Başkan Ünal’ın, çok büyük ihtimalle olağanüstü genel kurul kararını alacağı konuşuluyor.  

 

Eskişehirspor Nabi Avcı Eskişehir haberleri
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
Nilay Gülnaz     2018-10-13 Lige tat katan nadir takımlardan birinin sonu böyle olmamalı. Göztepe gibi sabredersek hak ettiğimizi alırız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Robotik Kodlama eğitiminde bir adım daha atıldı
Robotik Kodlama eğitiminde bir adım daha atıldı
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum