Eskişehir Taraftarı Maça Hazır

Eskişehirspor’un ligdeki iyi gidişi ve sezonun ilk yarısında yaşananlar taraftarın hırsını daha da arttırmış durumda. Denizlispor maçı için biletler tükenmek üzere

Eskişehir Taraftarı Maça Hazır
Eskişehir Taraftarı Maça Hazır Can Polat

18 Şubat Pazartesi günü oynanacak olan Eskişehirspor- Denizlispor karşılaşmasında Eskişehirspor taraftarları yoğun ilgi gösterecek. Maç bileti için biletlerin neredeyse bitmiş olması bunun en iyi göstergelerinden biri. Kale arkası ve maraton tribünleri için bilet biterken, üst tribün biletleri satılmaya başlandı. Sadece 2 günde 15 bin bilet satıldı.

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri bir açıklama yaptı. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada Denizlispor taraftarlarının sosyal medyada yarattığı gerginliğe aynı şekilde karşılık vermeyeceğini, onlara pusu atmayacağını ve onlar gibi olmadıklarını göstereceklerini söyledi. “Size neden bizimle uğraşmamanız gerektiğini canlı olarak göstereceğiz, pazartesi günü herkes Eskişehir tribünlerini izleyecek” dedi. Maçın öneminin sadece manevi olmadığını söyleyen Diri maç için “Ligdeki yükselişimizin devamı ve özgüvenimizi yakalamanın mücadelesi olacak” dedi. Belki de sezonun en önemli maçı olduğunu vurgulayan Diri “Bu maçı alıp, galibiyet serisine devam etmek için mücadele edeceğiz” dedi.

Eskişehirspor – Karabük maçından sonra hiç ara vermeden Denizli maçına hazırlanan takımın teknik kadrosu için 1 günlük izin verildi ve bugün hem sabah 9:30’da hem de 15:00’de çifte antrenman yapılacak. Antrenmanlar basına ve taraftara açık şekilde yapılacak. Eskişehirsporlu futbolcular tüm planlarını galibiyet üzerine yapıyor.

eskişehir eskişehirspor spor
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Küçük Kız Köprüden Atladı Umursamaz Vatandaşlar Selfie Çekti
Küçük Kız Köprüden Atladı Umursamaz Vatandaşlar Selfie Çekti