Eskişehir’de, Senfoni Orkestrası’nın konser afişleri sergilendi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesine ait olan Senfoni Orkestrası’nın 2001 senesinden bu yana düzenlediği konser afişleri Sanat galerisinde sunuldu. 100 üzerinde konser düzenleyen Senfoni Orkestrası bu afişlerle birlikte tarihi yolculuğa çıkmış oldu. Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde olan sergi, 30 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Eskişehir’de, Senfoni Orkestrası’nın konser afişleri sergilendi
Eskişehir’de, Senfoni Orkestrası’nın konser afişleri sergilendi Dilan Aşar

Eskişehir’de 100 ‘den fazla konser veren , Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın afişleri Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde sergileniyor. Eskişehir haberleri'nden alınan bilgiye göre, 30 Eylül tarihine kadar devam edecek olan sergi sanatseverleri tarihi yolculuğa çıkarıyor.  

2001 SENESİNDEN BU YANA ÖNEMLİ KONSERLERİN AFİŞLERİ SERGİLENDİ 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın verdiği konserlerden en önemlileri seçilip sergi açıldı. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdulkadir Adar , Senfoni Orkestrası ile gurur duyduklarını ifade edip bildirdi. Adar ,’’Bin 100 üzerinde konser veren Senfoni Orkestrası ile gurur duyuyoruz. 650 bin kadar sanatsevere ulaşıp başarıya imza attılar. Eskişehirli sanatseverlerin artışını da bu ekibin sanata aşık bir şekilde devam etmelerine bağlı olduğunu düşünüyorum’’ dedi.  

SERGİ SAYESİNDE TARİHİ YOLCULUK YAPILIYOR 

Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde olan konser afişlerinin sergilenmesi sanatseverleri tarihi yolculuğa çıkarıyor. Adar, ‘’Eskişehirli sanatsever biri olarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesine ait olan Senfoni Orkestrası’na ve afişlerde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman olduğu gibi sanata ve sanatçıya değer veren Yılmaz Büyükerşen, Senfoni Orkestrası ve Şehir Tiyatroları’na ağırlık verip halkımızı sevindirmiştir. Minnettarız. ’’ diyerek sonlandırdı. 

Eskişehir haberleri Eskişehir Yılmaz Büyükerşen
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi