Eskişehir’in AK Parti adayı belli oldu

Yerel seçimler öncesinde tüm partilerin yapacağı açıklamalar merak edilse de AK Parti cephesi Halil Ünal’ı işaret ediyor. Resmi olarak bir açıklama bulunmuyor fakat AK Parti Ünal’ı tercih ediyor.

Eskişehir’in AK Parti adayı belli oldu
Eskişehir’in AK Parti adayı belli oldu Dilan Aşar

Seçimler öncesinde Eskişehir’de,  AK Parti cephesinden gelen bilgiler aday olarak gösterilecek olan kişinin Halil Ünal olduğu söyleniyor.  

KOMUOYU ARAŞTIRMASINDA ÖNE ÇIKTI 

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için açıklanacak isimler toplumun geniş bir kesiminde merak uyandırmış durumda. AK Parti cephesinde, Eskişehir için anılan isimler Murat Sanlar, Halil Ünal, Suat Er, Orhan Soydaş, Dündar Ünlü, Burhan Sakallı ve Metin Güler şeklinde ifade ediliyor. 
Bu isimler içerisinde en çok öne çıkan, adaylığa en yakın olduğu düşünülen isim ise özellikle son dönemde sürekli gündemde olan Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal. 
 
AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un dün gerçekleştirdiği Eskişehir ziyaretinde, sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı toplantıda Halil Ünal'ın etkili konuşması sonrasında AK Parti'nin adayı Ünal mı sorusu gündeme geldi. 
 
Ayrıca, AK Parti'nin aday isimlerini belirleme sürecinde Eskişehir genelinde yaptığı kamuoyu araştırmasında öne çıkan ismin de Halil Ünal olduğu konuşuluyor.

Halil Ünal Eskişehir AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tekirdağ 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Tekirdağ 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Balıkesir 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Balıkesir 18 Ocak Cuma günü hava durumu