Eskişehir’in en çılgın festivali MilyonFest bugün başlıyor

2018 Mayıs ayında Milyon Yapım ve Umut Kuzey öncülüğünde gerçekleşen EskFest yoğun ilgi gördü. Yağan yağmura ve zor hava şartlarına rağmen sanatseverler alanı terk etmedi. Festival renkli görüntülere sahne oldu. Bugün ikincisi başlayacak festival MilyonFest adıyla izleyici ile buluşacak.

Eskişehir’in en çılgın festivali MilyonFest  bugün başlıyor
Eskişehir’in en çılgın festivali MilyonFest  bugün başlıyor Handan Masina

Kültür ve sanat kenti olarak bilinen bir Eskişehir,  üniversite adaylarının tercih ettiği şehirler arasında yer alıyor. Sosyal aktivitelerin olması öğrencileri şehre çekiyor. Şehrin yerli halkı üniversiteye gelen öğrencileri sahipleniyor ve öğrencilere değer veriyor. Bu durum şehrin çekiciliğini artırıyor . Festivaller , öğrencilerin sevdiği ve akın ettiği etkinlikler arasında yer alıyor.İlk festival Mayıs ayında gerçekleşti , bu etkinlikler yoğun ilgiyle karşılandı. Yağan yağmurla alanın çamur olması eğlenceyi engelleyemedi. Çamur dansları ve ayağa geçirilen poşetler eğlenceli görüntülere sahne oldu. 

ESKİ BİLEKLİKLERİ GETİRENLERE YENİSİ %50 İNDİRİMLİ 

EskFest’in sona erdiğinde organizasyon ekibi yoğun hava şartlarına aldırmadan alanı terk etmeyen seyircilere teşekkür etti. Organizayon ekibi , yeni  bir sürprizle geri döneceklerini duyurdu. Bu süprizin Eylül ayında yeniden yapılacak olan bir festival olacağı öğrenildi. Milyon Yapım teşekküre istinaden bilekliklerini saklayanlara yeni festival biletinin %50 indirimli verileceği bildirildi. 

ÇILGIN FESTİVAL BUGÜN BAŞLIYOR 

Türk Rock severler için unutulmaz anlara sahne olacak MilyonFest bugün başladı. Sınırsız eğlence ve birçok sanatçının sahne alacağı festival sizleri bekliyor. Bugün sahne alacak sanatçılar ise şöyle: 

27 Eylül Perşembe  

*Teoman  

*Pentagram  

*Moğollar  

*Fatma Turgut  

*Peyk  

*Yok Öyle Kararlı Şeyler  

*The Madcap  

 

EskFest MilyonFest Eskişehir
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi