Fizyomer ile Tek Gıda İş üyeleri el sıkıştı

Eskişehir Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile Tek Gıda-İş Sendikası arasında indirim anlaşması yapıldı.

Fizyomer ile Tek Gıda İş üyeleri el sıkıştı
Fizyomer ile Tek Gıda İş üyeleri el sıkıştı Gizem Zalimalioğlu

Eskişehir Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Kurucusu ve Tıbbi Direktörü Dr.Türkan Tünerir, Tek Gıda-İş Sendikası'nı ziyarette bulundu. Tünerir, Tıp Merkezi'nde sağlanan imkanlar, hizmetler ve yeni cihazlar hakkında bilgi verdi. İki kurum arasında yapılan anlaşma ile ilgili de konuşan Tünerir, “Fizyomer’deki tüm sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmaları için bir indirim anlaşması yaptık. Bizim de onların çalışma şartlarına maddi ve manevi katkımız olsun istedik. Daha sağlıklı olsunlar, daha rahat çalışabilsinler istedik” dedi. 

İndirim 25 bin kişiye fayda sağlayacak

Fizyomer’e teşekkür eden Tek Gıda-İş Sendikası Başkanı Tarık Hastürk ise şunları söyledi, “Fizyomer ile Tek Gıda-İş Sendikası üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına yönelik özel sağlık hizmetlerinde bir indirim anlaşması yaptık. Sendikamız bünyesinde bulunan 6 bin üyemiz ve birinci derece yakınları ile yaklaşık 25 bin kişiyi kapsayan bir anlaşma oldu. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Türkan hanıma ve Fizyomer’e de bize göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” 

Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Küçük Kız Köprüden Atladı Umursamaz Vatandaşlar Selfie Çekti
Küçük Kız Köprüden Atladı Umursamaz Vatandaşlar Selfie Çekti