Kemal Sunal'ın anısı Eskişehir'de yaşatılıyor

Eskişehir Espark Alışveriş Merkezi'ne gidecek olan ziyaretçiler Kemal Sunal ile buluşuyor. Yeşilçam'ın efsane ismi Kemal Sunal Espark'ta anılıyor.

Kemal Sunal'ın anısı Eskişehir'de yaşatılıyor
Kemal Sunal'ın anısı Eskişehir'de yaşatılıyor Gizem Zalimalioğlu

Türkiye sinemasının dev isimlerinden biri ve aynı zamanda komedi ustası olan Kemal Sunal'ın sanat hayatına ilikşin önemli kesitler,  Espark'ta 12-18 Ocak tarihleri arasında Eskişehir halkıyla buluşacak.

Sergide yer alacak olan ; Kemal Sunal'ın rol aldığı filmlerin afişleri ve filmlerde kullanılan giysiler, kişisel eşyaları, aksesuarları ve kendi yazdığı mektuplar, sevenleriyle buluşacak. Oyunculuğuyla, gülüşüyle ve rol aldığı filmlerdeki karakterlele hafızalara kazınan, asla unutulmayacak işlere imza atmış, Türk sinemasının yetiştirdiği en büyük komedi ustalarından biri olan Kemal Sunal'ı sevenler için unutulmaz bir sergi olacak. Kemal Sunal yeniden sevenleri tarafından hatırlanacak ve anıları yeniden yaşatılacak.

Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'ın katılımıyla açılışı 12 Ocak saat 13:00 de yapılacak olan sergi, 18 Ocağa kadar Espark'ta ücretsiz olarak ziyaretçilerine açık olacak.

Eskişehir Kemal Sunal Sinema Sergi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alkol bitince, ispirto içti
Alkol bitince, ispirto içti
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı