Kırıkkale’de 5 Erkekle Birlikte Olan Kadının Yaşadıkları Kan Dondurdu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olduğu için aranan Feride Ercan hakkında ortaya çıkan gerçekler herkesin kanını dondurdu. 5 farklı erkekle ilişkisi olan Feride’nin başına ne geldiği ise merak konusu.

Kırıkkale’de 5 Erkekle Birlikte Olan Kadının Yaşadıkları Kan Dondurdu
Kırıkkale’de 5 Erkekle Birlikte Olan Kadının Yaşadıkları Kan Dondurdu Can Polat

Kırıkkale’de yaşayan ve 20 Ocak’tan beri kayıp olduğu söylenen Feride Ercan’ın ailesi, bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Aniden evi terk eden, ortadan kaybolan ve akıbeti bilinmeyen kadın için Müge Anlı ve ekibi harekete geçti. Kadının bulunması için yapılan çalışmalarda ise her gün yeni bir skandal ortaya çıkıyor.

55 yaşındaki Feride Ercan’ın sürekli olarak sosyal medyada erkeklerle tanışıp buluştuğu tespit edildi. Hatta sevgililerinden biri olduğu iddia edilen Hikmet Yalçınkaya isimli kişi evli ve 2 çocuk babası. Evli ve 2 çocuk babası olan Hikmet Yalçınkaya canlı telefon bağlantısı ile programa katılarak Müge Anlı’nın sorularını yanıtladı. Müge Anlı, kadının diğer sevgililerine de ulaştı ve onlarla da konuştu. Şimdiye kadar yapılan araştırmaya göre Feride Ercan’ın 5 sevgilisi var. Hepsi ile de görüşüp konuşan 55 yaşında ki Feride Ercan, onlardan para bile almış. İşin daha kötü kısmı ise kocası aldatıldığını canlı yayında öğrenmiş oldu.

Kayıp olan Feride Ercan’ın bir komşusu ise farklı bir açıklama getirdi.. Canlı Yayına bağlanan komşu Hikmet Yalçınkaya’nın sık sık Feride’nin evine geldiğini, yanında yiyecekler ve para getirdiğini iddia etti. Hikmet Yalçınkaya, Feride’ye para yardımında bulunduğunu fakat hiç evine gitmediğini söyledi. Feride Ercan kaybolmadan önce onu gören son kişi Hikmet Yalçınkaya olduğu için bütün gözler de onun üzerine çevrildi.

Bir diğer iddia Feride Ercan’ın Konya’da başka biri ile birlikte olduğu ve ondan hamile kaldığı yönünde. İddianın peşinden giden Müge Anlı Konya’da yaşayan Emre isimli genci buldu. Emre, yaşadıklarının gerçek bir ilişki olmadığını, sanal ilişki olduğunu, sadece iki defa yüz yüze görüştüklerini söyledi.

İsmini vermek istemeyen bir komşudan ise kan donduran bir iddia geldi; Feride Ercan’ın tecavüze uğradığı ve darp edildiği. Komşunun iddiasına göre, Feride Ercan’ın evine gelen kişi onunla birlikte olmak istedi, Feride istemeyince adam zorla ilişkiye girmeye çalıştı, kadının karşı koymasından dolayı da adam darp etti. Komşunun iddiası rahmine sert bir cisimle vurulduğu, kanaması olduğu ve vücudunda sigara söndürüldüğü yönünde. Bu iddia stüdyodaki herkesi şoke etti. Müge Anlı hala Feride Ercan’ın peşinde.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bir kısmı:

kırıkkale haber cinayet
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar