Kral Midas’ın Hazinesi serüvenine Eskişehir ev sahipliği yapacak

Kral Midas’ın Hazinesi filminin çekimleri Eskişehir Çifteler’de başladı. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Mesut Çetin’in yaptığı film aksiyon ve komedi ikilisi ile oldukça merak uyandırıyor. Filmin çekimleri için Eskişehir’e gelen ekibe, Eskişehir Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen’de destek veriyor.

Kral Midas’ın Hazinesi serüvenine Eskişehir ev sahipliği yapacak
Kral Midas’ın Hazinesi serüvenine Eskişehir ev sahipliği yapacak Handan Masina

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Mesut Çetin’in yaptığı ‘Kral Midas’ın Hazineleri’ filminin çekimleri Eskişehir’de başladı. Geniş ve güzel oyuncu kadrosu ile çekilen film merak uyandırıyor. Aksiyon ve komedi üzerine kurulu filmin oyuncuları, çekimler öncesinde kamera karşısına geçti. 

MUHTEŞEM OYUNCU KADROSU 

Kral Midas’ın Hazinesi filminin başrollerinde İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın ve Serkan Şengül bulunuyor. ‘Havam Yerinde’ albümüyle 2018 yılının en iyi çıkışını yapan Aleyna Dalveren’de filmin kadrosunda yer alıyor.  Ünlü oyuncu Yaşar Alptekin’in de rol aldığı film oyuncu kadrosu ile ses getireceğe benziyor. 

FİLM ESKİŞEHİR’DE ÇEKİLECEK 

Kral Midas’ın Hazinesi filminin çekimleri Eskişehir Çifteler’de çekilmeye başladı. Çekime başlamadan önce filmin oyuncuları kamera karşısına geçti. Film ekibi projede yer aldıkları için mutlu olduklarını dile getirdi. Filmin konusu ise üç kafadarın tesadüf sonucu Kral Midas’ın hainesinin haritasını bulması ile başlıyor ve sürpriz karşılaşmalarla ilerleyen bir define hikayesini anlatıyor. 

Eskişehir Çifteler Kral Midas'ın Hazineleri
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi