Müziğin yıldızları Eskişehir'de

Türk müziğinin yıldızları, Eskişehir’de bu yıl ikincisi organize edilen ‘Milyonfest’te bir araya geliyor. Yağış olma ihtimaline aldırmayan insanlar, geçen sene EskiFest zamanı poşetlerle korunuyor ve doyasıya eğleniyorlardı.

Müziğin yıldızları Eskişehir'de
Müziğin yıldızları Eskişehir'de Fırat

Türk müziğinin yıldızları, Eskişehir’de bu yıl ikincisi organize edilen ‘Milyonfest’te bir araya geliyor. Geçen Mayıs ayında düzenlenen ve binlerce gencin doyasıya eğlendiği “EskiFest” in ardından 27-30 Eylül tarihleri arasında bir kez daha MilyonFest Eskişehir‘i gerçekleştiriyor.

ESKİŞEHİR SAHNESİ YILDIZLARI AĞIRLIYOR

Bir önceki etkinlikte yoğun yağışın ardından çamurdan korunmak için kendilerini poşetlere sarıp doyasıya eğlenebilen gençler renkli görüntülerle akıllarda yer etmişti. Yağmurlu hava ve yoğun fırtınaya rağmen konser alanını terk etmeyen binlerce gence ev sahipliği yapmış ’EskiFest’ yurt dışındaki dev festivalleri  neredeyse aratmamıştı. Umut Kuzey öncülüğünde gerçekleştirilecek festival, bir kez daha Türk rock müziğinin sevilen isimlerini müzikseverlerle buluşturacağı söyleniyor. Athena’dan Pentagram’a; Şebnem Ferah’tan Manga’ya; MFÖ’den Selda Bağcan’a; Teoman’dan Hayko Cepkin’e pek çok isim Eskişehir Mola Tesislerinde sahne alacak. 

 

eskişehir Milyonfest EskiFest
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük çocuk tabancayla oynarken babasını vurdu
Küçük çocuk tabancayla oynarken babasını vurdu
Bakan Soylu:
Bakan Soylu: "Dağlarda toplam 700 terörist kaldı"