Numan Kurtulmuş’un merak ettiren Eskişehir ziyareti

Pazar günü Eskişehir’e gelecek olan Ak Parti vekili Numan Kurtulmuş, partisinin il danışma kurulu toplantısına katılacak. Yapılacak olan kritik ziyaret ile tüm gözler Numan Kurtulmuş’a çevrildi.

Numan Kurtulmuş’un merak ettiren Eskişehir ziyareti
Numan Kurtulmuş’un merak ettiren Eskişehir ziyareti Dilan Aşar

AK Parti vekili Numan Kurtulmuş, yapılacak olan il danışma kurulu toplantısına katılmak için saat 14.00’da Eskişehir’de olacak.  

AK PARTİ DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILACAK 

AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş, Pazar günü yapılacak olan AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı’na katılmak için Eskişehir’e gelecek. Saat 14.00’da Anemon Otel'de Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı’na katılacak olan Kurtulmuş, Eskişehir'de STK temsilcileri ile de bir araya gelecek. 

NUMAN KURTULMUŞ KİMDİR? 

HAS Parti'nin feshedilmesinin ardından AK Parti'ye katılan Numan Kurtulmuş, 4 Ekim 2012 tarihinde yapılan revizyonla ekonomiden sorumlu genel başkan yardımcılığı görevine getirildi. 10 Ağustos 2014'de cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ın, 62. Hükümeti kurmakla görevlendirdiği Ahmet Davutoğlu tarafından başbakan yardımcısı olarak vazifelendirildi. Sanayi Ötesi Dönüşüm ve İnsan Kaynakları Yönetiminde Japonya Modeli, Stok Yönetiminin Data Base Yaklaşımıyla Entegre Edilmesi ile Model İnsan Tipi Açısından Endüstri İlişkilerindeki Değişim eserlerinin yazarı olan Numan Kurtulmuş, 2015 Türkiye genel seçimlerinde Ordu milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne girdi. 

Eskişehir AK Parti Numan Kurtulmuş
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üzerine tomruk devrildi hayatını kaybetti
Üzerine tomruk devrildi hayatını kaybetti
Emekli emniyet müdürü dolandırıcılıktan tutuklandı
Emekli emniyet müdürü dolandırıcılıktan tutuklandı