Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşla birlikte

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Orhangazi Mahallesi ziyaretinde, vatandaşlarla sohbet etti, onların istek ve şikayetlerini dinledi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşla birlikte
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşla birlikte Gizem Zalimalioğlu

Başkan Kurt, Orhangazi Mahallesi civarlarında bulunan kahveleri ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi'nde 5 yılda başarılı çalışmalara imza attıklarını söyleyen Başkan Kurt, vatandaşla sohbet etti ve onların sıkıntılarını dinledi. Ayrıca, Odunpazarı'nı halkçı, sosyal demokrat, katılımcı ve şeffaf bir anlayışla yönetmeye devam edeceklerini belirtti.Odunpazarı'nda 5 yılda Ak Parti'nin 10 yılda yaptığı işlerin 2 katını gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Kurt, 11 ayrı mahallede açtıkları halk merkezleri ile merkezde yapılan çalışmaları mahallelerle taşıdıklarını kaydetti. Halk merkezleri ile bu atölye çalışmalarını mahalleye getirdiklerini söyleyen Başkan kurt, kursların daha önce sadece merkezde yapıldığını analattı. Bu kurslara çevre mahallelerden vatandaşların katılamadığını dile getirdi.  Halk merkezlerinde farklı alanlarda çok sayıda atölyeler açtıklarını kaydeden Başkan Kazım Kurt, açılan bu atölyelere 15 bin kişinin katıldığını söyledi. Orhangazi Mahallesi'ne yeni bir halk merkezi yaptıklarını belirten Başkan Kurt, bu halk merkezi ile daha çok insana hizmet edeceklerini söyledi.

Orhangazi Mahallesi ziyareti sırasında yeni yapılan Orhangazi Mahallesi Halk Merkezi'nde incelemelerde bulunan Başkan Kazım Kurt, “Bu halk merkezi daha aydınlık, ferah ve büyük. Burada daha iyi hizmetler vereceğiz. Daha çok atölye açıp, daha çok kadının, çocuğun, gencin hayatına dokunacağız” şeklinde konuştu. 

Yeni halk merkezinin çalışmalarının yakın zamanda sona ereceğini ifade eden Başkan Kazım Kurt, halk merkezinin hayırlı olmasını diledi.

 
 
Eskişehir Odunpazarı Seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alkol bitince, ispirto içti
Alkol bitince, ispirto içti
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı