Okul web sitesi kullanımında Eskişehir bir numara

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bütün kurum ve okullar ‘Okul Web Sitesi Yönetimi Paneli’ni kullanıyor. Eskişehir okul web sitesinin en etkin kullanıldığı şehirden biri. Yapılan istatistik çalışmalar sonucunda Eskişehir okul web sitesinin etkin kullanımında nüfus açısından çok fazla olan şehirleri bile geride bırakarak birinci oldu.

Okul web sitesi kullanımında Eskişehir bir numara
Okul web sitesi kullanımında Eskişehir bir numara Handan Masina

Milli Eğitim Bakanlığı bütün okulların kurumsallaşması için ortak bir ‘Okul Web Sistemi Paneli’ Kurdu. Panele öğretmen, öğrenci ve veliler tarafından giriş yapılabiliyor. Eskişehir okul web sitesi panelini en çok  kullanan şehir olarak çok sayıda büyükşehiri geride bıraktı. 

EĞİTİME GÖSTERİLEN İLGİ KANITLANDI 

Eskişehir Haberleri, Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü bugün okul web sitesi kullanımıyla alakalı önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamada Milli Eğitime bağlı bütün okulların okul web sitesi yönetim panelini kullanma zorunluluğu olduğu belirtildi. İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen konuyu şu sözlerle ifade etti: ‘’Bakanlığımız tarafından okul web sitesi panelinin etkin kullanımına yönelik çalışmalar yapıldı. Eskişehir etkin kullanımda 147.4328 ortalama ile diğer illere büyük fark attı. Bu çalışma ile Eskişehir’in eğitime verdiği önem bir kez daha kanıtlandı. Sıralamada Eskişehir 1’inci, İstanbul 2’inci, Yalova 3’üncüi Ankara 4’üncü, Karabük 5’inci sırada yer alıyor. İlimiz okullarından Odunpazarı İlçesi Şehit Onur İlkhan İlkokulu ile Sivrihisar İlçesi Nurbiye Gülerce Anadolu Sağlık Meslek Lisesi web sitesi, 53 bin 743 kurumun bulunduğu sıralamada  ilk 100’e girmeyi başardı.’’ dedi. 

Okul web sitesi Eskişehir Haberleri Milli Eğitim
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi