Seçim'de Eskişehir'e gösterilen adaylar belli oldu

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri yaklaşırken Cumhur İttifakı'nın Eskişehir için gösterdiği adaylar belli oldu.

Seçim'de Eskişehir'e gösterilen adaylar belli oldu
Seçim'de Eskişehir'e gösterilen adaylar belli oldu Gizem Zalimalioğlu

Yerel Seçimler kapsamında Eskişehir Yenikent Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında Eskişehir'de yerel seçimler için belediye başkan adaylarını kesinleştiren Cumhur İtttidakı adaylarını tanıttı. Toplantıya AK Parti MKYK üyesi Mustafa Ataş, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı ile Emine Nur Günay ve çok sayıda partili katıldı.Yerel seçimlerdeki adayları ise AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Ataş açıkladı. Çifteler ve Mihalıççık ilçelerinin adayları MHP'den Kadir Bıyık ile Ali Yörük oldu. Burada bir konuşma yapan Ataş, “Cumhur İttifakı'nın unsurları olan Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte Allah'ın izniyle 31 Mart akşamı burada yeni bir tarih yazarak Eskişehirlilerimizle yeni bir dönemin başlangıcını vereceğiz. Bütün adaylar ve Eskişehir için hayırlı olmasını diliyorum” ifalerinde bulundu.

Cumhur İttifakı'nın Eskişehir adaylarını tanıttığı toplantıya AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı da katıldı.

Diğer ilçelerde belirlenen isimler şöyle:

“Alpu'da Rafet Demirtaş, Beylikova'da Özkan Alp, Çifteler'de Kadir Bıyık, Günyüzü'nde Menderes Durgut, Han'da Vedat Çeliker, İnönü'de Kadir Bozkurt, Mahmudiye'de Mustafa Arslan, Mihalgazi'de Zeynep Akgün, Mihalıççık'ta Ali Yörük, Sarıcakaya'da Hüseyin Çam, Seyitgazi'de Hasan Kalın, Sivrihisar'da Hamid Yüzügüllü, merkez ilçeler Tepebaşı'nda Hasan Tuç ve Odunpazarı'nda ise Volkan Doğan."


 

Eskişehir Seçim Adaylar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alkol bitince, ispirto içti
Alkol bitince, ispirto içti
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı