Toplu sünnet coşkusu

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi 16 çocuğu kapsayan sünnet töreni düzenledi. Eğlence çocukların Kentpark At Bakım ve Binicilik Tesislerine gelmesi ile başladı. Çocuklar at bindi. Daha sonra toplu hatıra resmi çekildi.

Toplu sünnet coşkusu
Toplu sünnet coşkusu Handan Masina

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, Erenköy Mahallesinde yaşayan 16 çocuğa toplu sünnet töreni yaptırdı. Yaşları 4-7 arasında olan çocuklar şölen için bir araya geldi. Çocuklar Kentpark At Bakım ve Binicilik Tesislerine getirildi. Burada midilli cinsi atlara bindirildi. Anı ölümsüzleştirmek için toplu fotoğraflar çekildi. 

KONVOYLAR YAPILDI 

Odunpazarı Belediyesi çocuklara özel araçlar tesis etti. Şehir içinde konvoy yapıldı. Odunpazarı Belediyesi Sosyal Yardım Müdürü İbrahim Şavlukbaş törenle ilgili konuşma yaptı. Şavlukbaş konuşmasında: ‘’ Bugün bizim için çok özel ve güzel bir gün. Erenköy Mahallesi’ndeki 16 çocuğuma sünnet düğünü yapmak için buradayız. Önce onları midilli cinsi atlara bindirdik. Buradan hayvanat bahçesine geçeceğiz. Bugün hep birlikte olacağız. Ardından şehir içinde bir konvoy yapılacak. Erenköy halk merkezinde sünnet yemeği ve eğlence devam edecek. Belediye çalışanları olarak onlarla olmaktan mutluyuz. Böyle bir etkinlik yapmamızdan ötürü sevinçliyiz.’’ açıklamasında bulundu. 

Sünnet çocuklarının aileleri bu mutlu günü fotoğraflar çekerek ölümsüzleştirdi. Ve Odunpazarı Belediyesi üyelerine teşekkürlerini iletti. 

Eskişehir Odunpazarı Toplu sünnet
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi