Yunus Emre Kelkitli (d. 1985,Trabzon) Girişimci ve Genç İş İnsanı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yunus Emre Keklitli 28 Ekim 1985 tarihinde, Trabzon’da dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu Trabzon Ticaret İlköğretim Okulu’nda okudu. Lise hayatını Trabzon Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladı. İçindeki cesur girişimci ruhundan ilham alan Yunus Emre Kelkitli, kendince kararlı adımlar atarak İngiltere’ye geldi. 2003 yılında Londra’da bir dil okulunda eğitim alan Yunus Emre Kelkitli, işi konusunda da kendini geliştirdi. Geliştirilebilir yatırımlar konusunda birçok eğitim aldı ve yatırım dünyasına daha geniş bir perspektiften bakmaya başladı.

Avrupa’da ilk aktar, organik gıda pazarı olan ve kendi patentli, sertifikalı ürünlerinin satışını yapan Natorheal markasını kurdu. Küçük işletmelerin kendileri arasındaki iletişimi kolayca yürütebilmesi için Wofret isimli bir platform kurdu. Bununla da kalmadı, büyük bir e-ticaret sitesi kurmak için büyük adımlar attı. Süreçlerini de sıkı bir disiplinle devam ettiriyor.

Sosyal medyanın büyüyen ve değişen dinamiklerinden beslenerek ve dijital mecralardaki ihtiyaçları iyi analiz ederek FITTIKY adında bir platform oluşturdu. FITTIKY sosyal medyayı aktif kullanan ve bu alanlarda büyümek isteyen kişilere hizmet eden bir danışmanlık platformu. Kadın Giyim markası AngelinaSecret’i kurdu ve Ingilterede Butik Ayakkabi ve Erkek Giyim Markası Olan Terapi’nin Avrupa Sorumluluğunu üstlenerek süreçlerini devam ettiriyor.

Genç yaşında büyük adımlar atarak gerçek atılımlar yapan Yunus Emre Kelkitli, kararlı yolculuğuna takım arkadaşlarıyla birlikte başarılı bir şekilde devam ediyor.

www.natorheal.com

www.fittiky.com

www.terapi.uk

www.wofret.com

Instagram @yunusemre

Facebook @yek61ts

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir