Zorlu PSM’de Bu Hafta; 1-7 Ağustos

Zorlu PSM bu hafta, yazın coşkusunu açık havada çıkarmak isteyenler için Vestel Amfi’deki etkinliklerini tüm hızıyla sürdürürken “İbrahim Selim ile Bu Gece” programından TuzBiber stand up şovu’na “Akıllı Hayat Sinema Günleri’’nden Başka Sinema Film Gösterimleri’ne kadar birçok etkinlik Zorlu PSM’nin eşsiz atmosferinde sizleri bekliyor.

1658903860_Zorlu_PSM_Honeyland_3
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DJ EVENT: MFY & ALI OZEL // 1 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 18.00

Müzik, dans, eğlence, film gösterimleri, spor müsabakaları ve çok daha fazlası yaz boyunca Vestel Amfi’de! Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekanı Ağustos ayını MFY ve Ali Özel’in DJ performansıyla karşılıyor. Enerjik setleriyle dikkat çeken MFY & Ali Özel, 1 Ağustos akşamı Zorlu PSM Vestel Amfi’de!

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Etkinlik: 18.00

 

 

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 1 AĞUSTOS // %100 STUDIO // 21.00

İbrahim Selim’in renkli sunumu, birbirinden değerli konukları ve dinamik seyircisiyle dosta kahkaha, düşmana elem vermeye geliyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” 1 Ağustos’ta %100 Studio sahnesinde seyircileriyle buluşuyor. Her hafta sürpriz bir konuğun katılacağı programda müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına doyacağız.

 

Kapı Açılış: 19.30

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: ₺330,00

Öğrenci: ₺143,00

Balkon: ₺220,00

 

 

TuzBiber // 2 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan komedi kulübü TuzBiber, 2 Ağustos’ta Vestel Amfi’de! 2015’ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan TuzBiber, ayrıca düzenlediği özel gecelerde de komedyenleri seyirciler ile buluşturmayı başardı. TuzBiber dijital platformlarda içerik üretmeye devam ederken, sahnemizde ağırladığımız komedyenlerimiz ise şaka defterlerini doldurmayı sürdürüyor.

 

MC: Engin Türkoğlu

İstiklal Akarsu

Çağla Alkan

Caner Omur

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

TuzBiber: 21.00

 

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMLERİ: FAKAT MÜZEYYEN BU DERİN BİR TUTKU // 3 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

Kendi deyimiyle, “henüz hiçbir kitabı yayınlanmamış yazar” Arif tam da kadınları ve aşkı anlamaya çalıştığı bir sırada Müzeyyen’e rastlar. Arif kadınların kendisinden hep bir şeyler beklemesinden bıkmıştır, Fakat Müzeyyen çoktan kendi hayatını kurmuştur… Arif’e göre, kadınlar kendilerinden söz etmeyi severler, Fakat Müzeyyen hep Arif’i konuşturur… Müzeyyen saçlarını kendisi keser, iyi bir kadın olmak istemez, konuşurken gözlerini kaçırmaz… Bir yandan kitabını bitirmeye çalışan Arif bir yandan da Müzeyyen’in gizemli ve tutkulu dünyasında dolaşır. Sonunda Müzeyyen Arif’e büyük acılar ve bu acıların içinde de aradığı cevapların bazılarını verecektir.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Başka Sinema Film Gösterimi: 21.00

 

 

AKILLI HAYAT SİNEMA GÜNLERİ: HONEYLAND // 4 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

Hatice Muratova Balkanlar’ın sarp dağlarında terk edilmiş bir köyde annesiyle birlikte yaşıyor. Geçimini yabani arıcılıkla sağlıyor, fakat arıların payını da gözetiyor, hatta arılarla konuşuyor, onlara şarkılar söylüyor. Piyasa denen kentli canavara, birden köylerine taşınıp para kazanmak için gözünü arılarına diken aileye ve doğaya karşı büyük bir mücadele yürütmek zorunda. Çekimleri üç yıl süren bu film insan-doğa ilişkisi üzerine düşünmek için önümüze yeni bir ufuk açıyor.

 

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Etkinlik: 21.00

 

 

DJ EVENT: ŞEVVAL KILIÇ // 5 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

Setlerinde teknodan Kamuran Akkor’a kadar geniş bir yelpazeye yer verirken techno ve house türevlerini çalmayı seven Şevval Kılıç, 5 Ağustos’ta Vestel Amfi’de! Şevval Kılıç, 2014 yılından beri aktif olarak sürdürdüğü DJ’lik kariyerinde birçok yerel organizasyonda ve yurtdışında önemli etkinliklerde yer aldı. Hala İstanbul ve Berlin’de önemli mekanlarda ve etkinliklerde çalmaya devam ediyor.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Etkinlik: 19.00

 

 

DJ EVENT: KONURALP // 6 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

Müzik, dans, eğlence, film gösterimler, spor müsabakaları ve çok daha fazlası yaz boyunca Vestel Amfi’de! Konuralp, 6 Ağustos’ta Vestel Amfi’de!

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Etkinlik: 19.00

 

 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), 9 yıldır ilham verici sanat deneyimleri yaratarak ve dünya sanatına ev sahipliği yaparak daha çok insana sanatı keşfetmeleri ve sanatla dönüşmeleri için ilham veriyor! Ulusal ve uluslararası kültürel iş birlikleri, seçkin kurum ve sanatçılarla olan ortak çalışmalarıyla sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştüren ve geliştiren bir sahne yaratıyor. Bugünün sanatçıları ile birlikte yarının sanatçılarına da hayal dünyalarını geliştirecek yaratıcı fırsatlar sunuyor, sanatın büyüleyici yolculuğunda onlara destek oluyor! 9. sezona “Dünyan Değişsin” mottosuyla başlayan ve 9 yıldır kültür sanat ve eğlence hayatının buluşma noktası olan Zorlu PSM sanata gönülden bağlı, yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 4 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Zorlu PSM, Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerinin yaklaşık yüzde 15’ini gerçekleştiriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden, dünya çapındaki müzisyenlere, büyük prodüksiyonlu tiyatrolardan tek kişilik büyüleyici oyunlara kadar uzanan nitelikli performansları sanatseverlerle buluşturan Zorlu PSM, 9. sezonunda yaklaşık 800 etkinlikle 500 bin kişiden fazla misafir ağırlamayı hedefliyor. Dünya standartlarında çok amaçlı sanat merkezi olarak tasarlanan ve global bir sahne olma vizyonuyla hareket eden PSM, yenilikçi, dinamik, güncel, güvenilir, eğlenceli, çok sesli kapsayıcı, iddialı, sıra dışı yapısıyla performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat sektörünün gelişimine katkı sağlıyor. Zorlu PSM, 7 farklı mekanda benzersiz bir kültür-sanat deneyimi sunuyor.

 

Bu Yazıya Tepki Ver