Aziz Yıldırım, Mourinho İle Görüşecek

image_6679653944817
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Jose Mourinho İle Görüşecek

Fenerbahçe Kulübü Başkan adayı Aziz Yıldırım, teknik direktör adayı Jose Mourinho ile 1 Haziran Cumartesi günü bir araya geleceğini belirterek, “Tam biterse, önümüzdeki hafta Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim.” dedi.

Jose Mourinho Sözleri

Ankara’daki JW Marriott Hotel’de genel kurul üyeleriyle buluşan Yıldırım, Mourinho’yu İstanbul’a getireceğini belirterek, “Şampiyon yapmak için geliyorum. Yoksa ‘Ben şampiyon yapmayacağım etmeyeceğim’ sözüm yok.” şeklinde konuştu.

Mourinho 2 Sene İçin Geliyor

Yıldırım, bir üyenin “Aykut Kocaman’ı tekrar getirecek misiniz?” sorusuna, “Mourinho 2 sene için geliyor. Şampiyon olursak 2 sene sonra uzatırız.” yanıtını verdi.

Neden Aday Olduğunu Açıkladı

Aziz Yıldırım, başkan adaylığı sürecini anlatırken, Fenerbahçe’nin sükunete ihtiyacı olduğunu belirterek, “Fenerbahçe’nin başkanının, yöneticilerinin yayınlamış olduğu faaliyet raporundaki bütün bilgiler doğru kabul edilir.” dedi.

Stat Projesi ve Borçlar

Yeni stat projesinden de bahseden Yıldırım, 60 bin kişilik bir kapasiteye sahip olacaklarını ve borçları kapatacaklarını dile getirdi. Ayrıca tüm tesisleri Fenerbahçelilere açacaklarını söyledi.

Mahmut Uslu’dan Eleştiri

Yönetim listesinde yer alan Mahmut Uslu, Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Okan Buruk’a göndermede bulunarak, “Rakibin mevcut antrenörüne o küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız.” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Tepki Ver