Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
NAS Medya Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
Güvenevler Mahallesi 1947 sokak OPTİMA İş Merkezi A2 Blok 5.kat NO: 98
Yenişehir / Mersin

SORUMLU MÜDÜR
mehmet Erten ERPİKCİ
mail:
 ertenerpik@uyumhaber.com
gsm:  544 300 00 00

UYARI
Uyumhaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı NAS Medya Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 Uyumhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Uyumhaber.com’a aittir. Uyumhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Uyumhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Uyumhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Uyumhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Uyumhaber.com However, sometimes the Uyumhaber.com uses third parties to process your information. Uyumhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Uyumhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Uyumhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Uyumhaber.com and its services. When you use Uyumhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Uyumhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.