Bolat, İstanbul’da 9 Farklı Ülkenin Ticaret Bakanı İle Görüştü

image_666815a35b173
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Endonezya ile Ticaret ve Yatırım İlişkileri Gündemde

Endonezya Ticaret Bakanı Zulkifli Hasan ile yapılan görüşmede, altyapı ve savunma sanayi başta olmak üzere ticaret ve yatırım ilişkilerinin artırılması ele alındı.

Uganda’da Türk Firmalarının Faaliyetleri Ele Alındı

Uganda Ticaret, Sanayi ve Kooperatifler Bakan Yardımcısı Wilson Mbasu Mbadi ile gerçekleştirilen toplantıda, Türk firmaların Uganda’daki faaliyetleri ve yasal altyapının tamamlanması konuları ele alındı.

Gabon ile Yatırım ve Müteahhitlik İlişkileri Güçlendirilecek

Gabon Ticaret Bakanı Marie Paullette Parfaite Amouyeme Ollame ile gerçekleştirilen toplantıda, yatırım ilişkilerinin güçlendirilmesi ve ikili ticaretin çeşitlendirilmesi amaçlarıyla istişarelerde bulunuldu.

Mısır ile Sanayi İşbirlikleri Derinleşecek

Türkiye-Mısır arasındaki ticaretin ileriye taşınması ve sanayi işbirliklerinin derinleştirilmesi üzerine odaklanılan Mısır Ticaret ve Sanayi Bakanı Ahmed Samir Saleh ile yapılan toplantıda, güncel ekonomik gelişmeler ele alındı.

Nijer ile Yeni Yatırım Alanları Keşfedilecek

Nijer Ticaret ve Sanayi Bakanı Seydou Asman ile gerçekleştirilen görüşmelerde, öncelikli sektörlerde yeni yatırım alanlarının keşfi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Nijerya ile İşbirliği Fırsatları Ele Alındı

Türkiye’nin Afrika’daki en büyük ticaret partnerlerinden biri olan Nijerya ile işbirliğini güçlendirecek yeni fırsatlar ve yasal altyapının tamamlanması için atılacak adımlar görüşüldü.

Bu Yazıya Tepki Ver