Fenerbahçe’de Teknik Direktör Belirsizliği Devam Ediyor

image_667ffcb077977
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ali Koç ve İsmail Kartal Arasında Görüşme Planlanıyor

Fenerbahçe, sezonu kupasız kapatmanın üzüntüsünü yaşıyor. Sarı-lacivertli kulüpte seçim heyecanı devam ederken teknik direktör belirsizliği de sürüyor. Başkan Ali Koç’un, İsmail Kartal ile yeni sezon planlaması ve hazırlanan raporu görüşmek üzere yakın zamanda bir araya geleceği öğrenildi. Ancak Koç’un, Kartal’la devam etmek istemesine rağmen farklı nedenlerle bu durumun mümkün görünmediği belirtiliyor.

Oyuncuların Kartal İle Devam Etme Kararına Tepkisi

Fenerbahçe’de yıldız oyuncuların, özellikle yabancı futbolcuların İsmail Kartal ile devam edilmesi halinde takımdan ayrılmayı düşündüğü ve bu durumu yönetime ilettiği ifade ediliyor. Ayrıca Sportif Direktör Mario Branco’nun da yeni bir teknik adamla sezonun başlamasının daha doğru olacağını Başkan Ali Koç’a ilettiği kaydediliyor.

İsmail Kartal’ın Geleceği Belirsiz

Fenerbahçe’nin teknik direktörü İsmail Kartal, geleceği hakkında belirsizlik yaşarken, “Benim ve Fenerbahçe için hayırlısı ne ise o olur. Her geldiğimde iyi futbol oynattım, rekor puan aldım, istatistikleri paramparça ettik.” ifadelerini kullandı. Kartal, takımın şampiyon olamaması nedeniyle üzgün olduğunu belirtirken, kulüpte kalıp kalmayacağına dair kararı Başkan ve yönetimin vereceğini dile getirdi.

Bu Yazıya Tepki Ver