İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür’den Sinema Etkinlikleri Açıklaması

image_666581dc1b6dd
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da Sinema Günleri Başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür, sinemaseverleri heyecanlandıran bir açıklama yaptı. İBB Kültür tarafından haziran ayında gerçekleştirilecek sinema etkinlikleri büyük ilgi göreceğe benziyor. İşte detaylar:

‘Ayın Yönetmeni’ Programına Ek Programlar

İBB Kültür tarafından haziran ayında düzenlenecek sinema etkinlikleri arasında ‘Ayın Yönetmeni’ programına ek olarak ‘Kısa Film Seçkisi’ ve ‘Çocuk Matinesi’ programları da yer alacak. Bu programlarla sinema tutkunlarına geniş bir yelpazede film deneyimi sunulacak.

Farklı Sinema Organizasyonlarından Etkinlikler

Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) tarafından düzenlenecek ‘Ayın Yönetmeni Söyleşileri’, İtalyan Kültür Merkezi’nin ‘Yeni İtalyan Sineması’ etkinliği, Belgesel Sinemacılar Birliği (BSB) ve İBB Belgesel Film Arşiv Merkezi (DOCIST) iş birliğiyle gerçekleştirilecek ‘Salı Belgeselleri’ etkinlikleri de sinemaseverlerle buluşacak.

Ücretsiz Biletler İstanbul Senin Uygulaması’nda!

Etkinliklere katılmak isteyenler, ücretsiz biletlerini İstanbul Senin uygulaması üzerinden temin edebilirler. Sinema tutkunlarının bu fırsatı kaçırmaması ve etkinliklere erken kayıt yaptırmaları tavsiye ediliyor.

Detaylı Bilgi ve Adres

Detaylı bilgiye Beyoğlu Sineması’nın sosyal medya hesaplarından ve https://kultursanat.istanbul adresinden ulaşılabilecektir. Sinema etkinliklerinin tarihleri ve programları hakkında güncel bilgileri takip etmek için bu kanalları düzenli olarak kontrol etmekte fayda var.

Bu Yazıya Tepki Ver