‘NUN Okulları’ Mezuniyet Töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ağırladı

image_6681225ce3dfc
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

69 Öğrenci Mezun Oldu

‘NUN Okulları’ 2023-2024 eğitim öğretim dönemini başarıyla tamamlayarak mezuniyet sevinci yaşadı. Kurucusu Berat Albayrak ve Yönetim Kurulu Başkanı Esra Albayrak olan okul, 69 öğrencisini daha mezun etti. Törene Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Prof. Dr. Hayrettin Karaman ve Sadık Albayrak gibi isimler katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Öğrencilere Nasihat

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, NUN Okulları’nın milli ve manevi değerlere bağlı, donanımlı bireyler yetiştirdiğini vurgulayarak, öğrencilere “Bir duruşu olmalı insanın, bir bakışı, bir anlayışı, bir davası olmalı” dedi. Erdoğan gençlere, hayallerinin olması gerektiğini ve aşkla koşmanın önemine değindi.

Muhammed Halil’den Güçlü Mesaj

Mezuniyet töreninde konuşan Muhammed Halil, Türkiye’ye sığınarak Caltech’e tam burslu kabul edilen öğrenciler arasında yer alarak bölgenin sorunlarının çözümünde umut ışığı olacaklarını belirtti. Halil, ödülünü soykırıma uğramış çocuklara ithaf etti ve dayanışma ile daha iyi bir geleceğin mümkün olduğunu vurguladı.

Mezuniyet töreni, diplomaların verilmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona ererken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla NUN Okulları’nın bu anlamlı günü unutulmazlar arasında yerini aldı.

Bu Yazıya Tepki Ver