Will Smith, Yeni Şarkısını BET Ödülleri’nde Canlı Performansla Sergileyecek

image_667fdeb1ba3ee
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oscar Ödüllü Oyuncu, Yeni Teklisini Büyük Bir Sahneyle Tanıtacak

Oscar ödüllü oyuncu Will Smith, 2024 BET Ödülleri kapsamında 30 Haziran Pazar günü yeni şarkısını canlı performansla sergileyecek. Smith’in yıllar sonra çıkardığı bu şarkı, geçmişteki büyük müzik çalışmalarından biri olarak dikkat çekiyor.

Yıllar Sonra İlk Büyük Müzik İçeriği

Smith, 2017 yılındaki “Get Lit” şarkısından yıllar sonra çıkardığı bu yeni şarkı ile müzik dünyasındaki varlığını tekrar hissettirecek. Dört Grammy ödüllü rapçi ve aktör, solo müziğe 2005’teki stüdyo albümünden sonra verdiği aradan sonra geri dönüş yapıyor.

Önceki Deneyim ve Yeni Şarkı

Cuma sabahı paylaşılan klipte piyanoyla “You Can Make It” şarkısını yorumlayan Smith, müziğin hayatında her zaman önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayarak duygusal bir mesaj verdi. Smith, müziğin neşe ve ışık getirdiğini dile getirdi.

Skandaldan İstifaya

Smith, iki sene önce Akademi Ödülleri’nde yaşanan tartışmalı bir olay sonrasında kamuoyunun gündemine gelmişti. Ünlü sunucu Chris Rock’ın eşi Jada Pinkett-Smith’e yaptığı şaka üzerine sahneye çıkarak sunucuyu tokatlamış ve bu olay sonrasında ciddi bir baskıya maruz kalarak Akademi’den istifa etmişti.

Bu Yazıya Tepki Ver