Abdullah Avcı: Trabzonspor olarak her seferinde daha iyisini yapmak için çalışıyoruz

image_65687aa2b1c34_7GyFJ4
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki antrenmanın ilk 30 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık tutuldu.

Oyuncular, antrenmanın basına açık bölümünde dinamik ısınma ve pas çalışması gerçekleştirildi.

Antrenmana sakatlıkları bulunan Fernandez ve Göktan Gürpüz katılmadı. Sezon öncesi kampında sakatlanarak çapraz bağ ameliyatı geçiren Orsic, Trabzon’a geldi. Bu oyuncu takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğinde koştu.

Yoğun çalışmaya devam

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, takım olarak çalışmaya gayret ettiklerini söyledi.

Avcı, her seferinde daha iyisini yapmak için çalıştıklarını vurguladı.

“Dün izin günüydü, maç dönüşü yorucu oldu. Haftaya bugün itibarıyla başladık, iyiyiz. Toplantıdan çıktık. Yoğun çalışmaya devam. Maçın geri bildirimlerini yapıyoruz. Olumlu tarafları yukarıyı çıkarmaya, olumsuzları aza indirgemeye çalışıyoruz. Futbol bir hata oyunudur, bunu sıfırlayamazsın. Tekrarlarımız biraz daha fazla olacak.”

Abdullah Avcı: Orsic’in burada olması moral olarak iyi hissettiriyor. Sürecini takip edeceğiz.

Avcı, hafta sonu Kayserispor ile karşılaşacaklarını anımsattı.

“Kayserispor ligin çıkış yapan takımlarından biri. Hocaları, beraber çalıştığım değerli bir hoca, değerli takım. Bütün konu başlıkları Kayserispor üzerine olacak.”

Orsic’in durumu

Abdullah Avcı, Orsic’in Trabzon’a gelmesine ilişkin de konuştu.

“Orsic ile konuşmuştuk. Bugün sabah da uğradı. Süreç nasıl gidecek bakacağız. Morali iyi, çalışmaları iyi geçti. Ne zaman takımla başlar, sağlık ekibi ile bilgi aldıktan sonra daha net şeyler söyleyebiliriz. Burada olması bile moralimizi daha iyi hissettiriyor.”

Bordo-mavili takım, yarın yapacağı antrenmanla Mondihome Kayserispor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Bu Yazıya Tepki Ver