Ülke ayağa kalktı! Aynı yatakta basılan iki erkek, kamuya açık alanda kırbaçlanacak

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CNN’in aktardığına göre yaşları 27 ve 28 olan iki adamın kaldığı eve polis baskın yaptı. Erkeklerden birinin kendi evinde sıkça erkek konuk misafir etmesi nedeniyle dikkatleri üzerine çektiği aktarıldı.

“EŞÇİNSEL BİR TOPLULUK YAŞIYOR OLABİLİR”

İslam polisinin Aceh‘teki yöneticisi Safriadi baskının 12 Kasım’da gerçekleştiğini söyledi. Aynı yatakta basılan erkeklerin polis sorgusunda cinsel ilişkiye girdiklerini söylediği belirtildi. Safriadi “Araştırdığımız şey tam da bu! Aceh’te bir eşcinsel topluluk yaşıyor olabilir” dedi.

AYNI DURUMDA YAKALANAN 2 ERKEĞE 100 KIRBAÇ CEZASI VERİLMİŞTİ

Şeriat hükümlerine göre eşcinselliğin tamamen yasak olduğu ülkede bu şekilde cinsel ilişkiye girenlerin cezası kamusal alanda kırbaç cezası oluyor. Geçtiğimiz aylarda benzer şekilde yakalanan iki erkek toplum içinde 100 kırbaç cezasına çarptırılmıştı. Uluslararası toplum ve insan hakları kuruluşları şimdiden olası cezaya karşı ayaklanmış durumda.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni korona tedbirleri için sinyali verdi: MecburuzCumhurbaşkanı Erdoğan, yeni korona tedbirleri için sinyali verdi: MecburuzKafalar yine karışık! Bu hafta sonu kısıtlama var mı, kaçta başlayacak? İşte tüm detaylarKafalar yine karışık! Bu hafta sonu kısıtlama var mı, kaçta başlayacak? İşte tüm detaylarBir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdiBir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir