İsa Barak ile ‘’Suskunluk’ adlı Enstrümantal çalışması, müzik listelerine damgasını vuruyor

İsa Barak
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijital Platformlar (Spotify, Tiktok, Deezer, Shazam vs.) ile tanınan Sanatçı İsa Barak imzasını taşıyan ‘’Suskunluk’’ adlı parça, ünlü ismin diğer şarkıları gibi müzik listelerini kasıp kavuruyor. Şimdiden sosyal medyada ve müzik paylaşım platformlarında kısa sürede ilgi toplayan şarkı özellikle genç jenerasyonun sıklıkla dikkatini çekiyor. Yayınlandığı günden bu yana hem mekanların hem de bireysel dinleyicilerin vazgeçilmezi olan ‘’Suskunluk’’ ile Sanatçı müzik kariyerindeki tırmanışını sürdürüyor.

Müziğe küçük yaşta merakı olup ve lise son sınıf okurken okul çıkışlarda gitar kursuna giderek başladığını ifade eden İsa Barak, ‘’Müzik küçük yaşlardan beri tutkum. Hayatımın merkezinde müzik var. Ve eğitimimi de bu yönde tamamlamayı seçtim. İnsanlara sanatımı sunmayı ve sanatın gücü ile hayatı daha da yaşanabilir kılmayı seviyorum.’’ diyerek müzik sevgisini anlatıyor.
Oldukça üretici bir sanatçı olan İsa Barak, birçok eserini kendi stüdyosunda(evinde) hazırlıyor. Özellikle pandemi sürecindeki kısıtlamaların verimliliğini arttırdığını vurgulayan İsa, ‘’Süreç zor olsa da bunu avantaja çevirmeyi bildim. Yeni eserleri oluşturmak ve bunu topluma kazandırmak için kendimle baş başa kalma fırsatı buldum.’’ diyerek süreci değerlendiriyor.

Instagram Hesabı:

http://www.instagram.com/isabarakorj

Bu Yazıya Tepki Ver