VakıfBank’ın yeni imaj reklamı yayında

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

VakıfBank, bu yıl 66’ncı kuruluş yıl dönümünü kutluyor. VakıfBank’ın köklü geçmişine dayanan uzmanlığına dikkat çeken yeni reklam filmi ’83 milyonun varsa ‘yayına girdi.

Bu yıl 66’ncı kuruluş yıldönümünü kutlayan VakıfBank’ın yeni reklam filmi yayına girdi. Filmde, VakıfBank’ın besleyici vakıf kültürünün mirasçısı olduğu, geçmişten kullandığınız geleceğe taşırken toplumun her kesimine nefes vermeyi amaçladığına dikkat çekiliyor.

Filmde, sevilen oyuncu ve seslendirme sanatçısı Bülent İnal, VakıfBank’ın yeni reklam yüzü olarak yer alıyor. VakıfBank’ın inal, vakıfBank’ın sesli ve görüntülü tüm iletişim çalışmalarında VakıfBank’ın yüzü ve sesi olmaya devam edecek.

Çekimleri 4 gün süren reklam filmde çeşitli mekan kullanıldı. İstanbul Avrupa yakasındaki yüksek plazalar da ve iş merkezlerinde çalışır çekimler, Bursa’nın bereketli topraklarına taşındı. İstanbul Havalimanı, Osmangazi Köprüsü ve Üsküdar Millet Kütüphanesi de yer alıyor. Çekimler, 150’ye yakın görevli ile pandemi bakınine uygun tedbirler gözetilerek tamamlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir