Hazal Kaya: Hayatı Aşk-ı Memnu zannediyorlar

Hazal Kaya Ali Atay ile 5 yıllık birlikteliğinin ardından 6 Şubat'ta evlilik heyecanını yaşadı. Kaya, Sinem Öztürk'ün baby shower partisine katıldığı sırada hakkındaki iddialara da yanıt verdi.

Hazal Kaya: Hayatı Aşk-ı Memnu zannediyorlar
Hazal Kaya: Hayatı Aşk-ı Memnu zannediyorlar Gizem Zalimalioğlu

Ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın hamile olduğu iddiaları magazin kazanını kaynatmaya başlamıştı. Kaya, iddiaları yalanladı, "Kim uydurdu, bilmiyorum. Darısı başıma, çok istiyoruz ama şu an yok" dedi.

Öte yandan 2010 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşkı Memnu dizisinde birlikte oynadığı rol arkadaşı Beren Saat'in, Kaya'nın düğününe gelmemesi sevenlerini ve magazin habercilerini meraklandırdı. Araları bozuk, kavgalılar gibi iddialar ortaya atılırken, Kaya işin aslını söyledi.

Hazal Kaya, Beren Saat'i düğününe çağırmadığı iddiasına, "Düğünde çok eğlendik. Büyük coştuk. Herkes bizim evlenmemizi bekliyormuş. Hayatımda bir şey değişmedi, evliyiz artık o kadar... Beren’in bir manisi oldu herhalde. Gelemeyen birçok arkadaşımız oldu. Beren'i davet etmemem gibi bir şey olabilir mi? Aşk-ı Memnu zannediyorlar galiba gerçek hayatı. Öyle bir entrika yok..." şeklinde yanıt verdi.

 

Aşkı Memnu Hazal Kaya Ali Atay Beren Saat.
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor