Başkan Ataç, Fatma Köse'yi makamında ağırladı

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’yi makamında ağırladı.

Başkan Ataç, Fatma Köse'yi makamında ağırladı
Başkan Ataç, Fatma Köse'yi makamında ağırladı Gizem Zalimalioğlu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse karşılıklı sohbette bulundu. Ziyaret esnasında CHP Eskişehir Kadın Kolları Başkanı Aysun Doğramacı ve Yönetim Kurulu üyeleri de kendilerine eşlik etti. Başkan Ataç ayrıca Tepebaşı Belediyesi’nin kadınlara yönelik çalışmaları hakkında Köse’ye bilgi verdi. 

Fatma Köse’nin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ataç "Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, 'Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın' sözlerini ilke edinerek yaptığımız her işte kadınlarımızı gözetiyor, her projemizin merkezine kadınlarımızı koymaya gayret ediyoruz. Belde evlerimiz, hanımeli sokağımız, mutfak atölyemiz ve kültür turlarımızın yanı sıra birçok merkezimizde gerçekleştirdiğimiz onlarca eğitim ve spor faaliyetlerimiz ile kadınlarımıza güzel ortamlar ve fırsatlar oluşturmaya çalışıyoruz. Kadınlarımızın mutlu olması, ailenin mutlu olması; ailenin mutlu olması da halkımızın mutlu olması anlamına geliyor" dedi.

Köse şehir genelinde kadınlar için yapılan çalışmalara karşı beğenisini ifade ederek,
"Eskişehirli kadınlar, şehirlerinde bu yönetim anlayışının hakim olmasından dolayı çok şanslı. Özgürce kent yaşamına karışıyorlar, sosyalleşiyorlar ve aktif biçimde hayatın içinde yer alıyorlar. Eskişehir’den yükselen bu ışığın Türkiye’ye yayılması için çalışmaya devam edeceğiz. Kadınları kapsayan başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.
 
Buluşma çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Fatma Köse
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor