Tekirdağlıların gazetesi 54. sayısı ile raflarda

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’ne ait aylık olarak yayınladığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 54. sayısı raflarda yerini aldı.

Tekirdağlıların gazetesi 54. sayısı ile raflarda
Tekirdağlıların gazetesi 54. sayısı ile raflarda Gizem Zalimalioğlu

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün belediye çalışmalarını duyurmak amacıyla kurduğu Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 54. Sayısı çıktı. Bu sayıda gazete Çocuk Akademisi, Çocuk Ruh Sağlığı, Çocuk Kulübü, Çalışan Gazeteciler Günü, Mutlugiller çocuk yazarları, sergi açılışları, Bisanthe 4. Uluslararası Oda Müziği Festivali, pazar hizmetleri, kış şartlarında yapılan çalışmalar, yeni muhtarlık binaları, Çağrı Merkezi, Çevreci Mutlukart haberlerine yer verdi

Gazeteye ulaşmak isteyen Tekirdağlılar Büyükşehir ve Süleymanpaşa Belediyesi’nden, TESKİ’nin tüm hizmet binalarından, tüm Mutlukent Çay Bahçeleri’nden, Süleymanpaşa Belediyesi’ne ait gençlik merkezlerinden, emzirme kabinlerinden, kitap duraklarından, alışveriş merkezlerinden, Tekirdağ’daki tüm resmi kurumlardan, kıraathanelerden, kafelerden ve tüm okullardan ücretsiz olarak temin edebilirler. 

Her ay 7 bin 500 adet basılan ve ücretsiz dağıtılan Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi, aynı zamanda https://www.suleymanpasa.bel.tr/belediye-haber linki aracılığı ile 54. ve diğer tüm sayıları ile internet üzerinden de okuyucu ile buluşmaya devam ediyor. 

tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor