Köpek Pansiyonu Kartal

0

Evlerinizden sonra köpekleriniz için en güvenli yer köpek pansiyonlarıdır. Köpek pansiyonu kartal köpeğiniz için en temel ihtiyaçları karşılarken ona rahatlık, konfor ve eğlencede sunmaktadır. Pansiyonun iç mekân tasarımı ve bahçe tasarımı ile tüm detayları ile köpeğinizin ihtiyaçları göz önünde bulunarak dizayn edilmiştir. Pansiyon içerisinde görev yapmakta olan tüm ekip köpek cinslerini tanıyan, deneyimli ve hayvan sevgisine sahip insanlardan oluşmaktadır.

 

Çalışan her personel için birinci öncelik köpeğin sağlığıdır. Köpekleriniz pansiyon içerisinde kendilerine ayrılan özel bölmelerde konaklamaktadır. Köpeklerin birbirleri ile kavga ederek birbirlerine zarar vermelerini önlemek için bir arada tutulmazlar. Ayrıca bu tedbir bulaşıcı hastalık gibi istenmeyen olayları önlemek içinde başarılı bir önlemdir. Köpeklerinizin konaklamış oldukları özel bölmelerin köpeğin cinsine göre ihtiyacı doğrultusunda gün ışığı almasına, aydınlatılmasına ve ısıtılmasına itina gösterilmektedir. Köpeklere ait bölmeler genellikle yerden ısıtma tekniği kullanılarak ısıtılmaktadır.

 

Pansiyonda sürekli olarak görevli veteriner hekim görev yapmaktadır. Köpekler pansiyona kabul edilmeden önce bu veteriner hekimin sağlık kontrolünden geçmektedir. Köpek sahiplerinden köpeklerine ait aşı kartları istenmektedir. Yapılan kontrollerde aşıları (özellikle kuduz ve tetanos gibi aşıları) eksik olan köpekleri n aşılarının tamamlatılması istenmektedir. Bu aşıları tamamlamayı reddeden köpek sahiplerinin köpekleri kesinlikle pansiyona kabul edilmemektedir. Pansiyona kabul edilen tüm köpeklerin parazit ve diğer bulaşıcı olabilecek rahatsızlıkları için tedbirler veteriner hekim tarafından yapılmaktadır. Köpeğinizin vücut temizliği de profesyonel çalışanlar tarafından yapılmaktadır.

 

Köpeğinizin kullanmış olduğu sürekli ilaçlar mevcut ise bunu veteriner hekime bildirdiğinizde konaklama süresince köpeklerinizin ilaç kullanımı veteriner hekim kontrolünde takip edilmektedir. Köpeğiniz şayet sadece belli mamalar kullanıyor ise bu mamayı pansiyon çalışanlarına teslim etmeniz halinde öğün sayısı ve mama miktarı veteriner hekim kontrolünde ayarlanarak köpeğinize ikram edilecektir. Ancak bu şekilde bir uygulamanız yok ise pansiyon içerisinde her bir köpeğin cinsine, türüne, kilosuna veya diğer özelliklerine göre veteriner hekimin belirlemiş olduğu mamalar ikram edilmektedir. Bu mamalar en organik ve doğal içeriğe sahip olanlar içerisinden tercih edilmektedir.

 

Köpek sahiplerinin talep etmesi halinde köpeklerine talep yönünde köpek eğitimi de verilmektedir. Bunlar itaat eğitimi, tuvalet eğitimi vs. şekillerde alt kategorilere ayrılarak verilebilmektedir. Eğitmenler dalında deneyimli, işinde uzman kişilerden seçilmektedir. Köpeklerinizi vücutlarında biriken enerjilerini atabilsinler düşüncesi ile gün içinde belli saatlerde dış alanda yürüyüşe çıkarıldıkları gibi bahçe içinde oyunlar da oynatılmaktadır.  Köpeğiniz pansiyon içerisinde barınma, beslenme ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda eğlenmiş ve öğrenmiş olacaktır. Beslenme, oynama ve öğrenmeye ait tüm ekipmanlar teknolojinin sunmuş olduğu en modern imkânlar ile yapılmaktadır. Köpeklerinizin barınması için ayrılan ayırılan alanların günlük temizlikleri, mama ve su kaplarının hijyen olması için sürekli olarak temizliğinin yapılmasına özen gösterilmektedir. Bu temizlikte kullanılan malzemelerde köpeğinize zarar vermeyecek ürünlerden seçilmektedir.

 

Pansiyonda sabır, hoşgörü ve tecrübe ile üst kalitede hizmet verilmektedir. Müşterilerine bir telefon uzaklığında olan pansiyona telefon ederek adres bildirdiğinizde köpekleriniz bu adreslerden teslim alınarak pansiyona getirilmektedir. Konaklama süresi sonunda köpek sahibi talep ederse köpeği sahibinin adresine götürülerek teslim edilmektedir. Köpeklerinizin konaklama süresi sonunda herhangi bir sebeple onu teslim alacak durumda olmamanız halinde pansiyonu bilgilendirmeniz  halinde konaklama süresi uzatılabilmektedir.

 

Pansiyon rezervasyon sistemi ile çalıştığından bu bilgilendirmenin yirmi dört saat önce yapılması diğer müşterilerin mağduriyetini önleyecektir.  Köpek oteli müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte olduğundan her müşterinin referansı oldukça önem taşımaktadır. Köpekleriniz için gerekli olan her türlü veteriner hekim kontrolü ve sağlıklı beslenme imkânı ile spor ve eğitim olanakları pansiyon içerisinde üst kalitede verilmektedir. Pansiyon konum ve donanım olarak tüm köpek türlerinin konaklama ve eğitimi için uygundur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here