12 Şubat 2019 günlük burç yorumu

2 Şubat 2019 Pazartesi günlük burç yorumu, uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip, günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

12 Şubat 2019 günlük burç yorumu
12 Şubat 2019 günlük burç yorumu Cankut Yılmaz

Uyumhaber’den 12 Şubat 2019 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN)

Özel hayatında yaşadığın problemler günlük yaşamına engel olmaya başladı. Etkisini azaltmak senin elinde. Kendini dinleyip yönlendirmeni ona göre yapmalısın. Maddi konularda iyileşme dönemine giriyorsun ve bazı şeyleri fırsata çevirmelisin.

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS)

Bugüne dinamik başlıyorsun ve tüm günün bu şekilde geçiyor. Bugün geleceğinize yön verecek radikal kararlar alacaksın. Karşına çıkan yeni şeyleri görmezden gelmemek sana iyi gelecek.

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN)

Finansal konular hedefine odaklanmanı sağlayacak. Günlük yaşamına uyguladığın pratik zekân yaşamını kolaylaştırıyor. Maddi konularda tutumlu olman bugününü ve geleceğini etkileyecek. Bugün yine yeni arayış ve araştırmalara gireceksin.

YENGEÇ BURCU (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Bugün yine hissettiğin her şey başına geliyor. Çok hassas olman çevrenden de bunu beklemen yanlış çünkü hassasiyetini kimse karşılayamaz. Bugün yaşayacağın tartışma senin duygularına gömülmene neden olacakmış.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS)

Bugün yaşadığın olumsuzlar ruh halini etkileyecek ve canın sıkılacak. Yenilik yaşamak istiyorsun fakat kendi kendine engel oluyorsun. Zor günlerinde şansın yanında olsa da bazen değerlendiremiyorsun.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)

Bugün yine her şeyi inceleyip didik edeceksin. İşini önemseyip ona odaklanman senin için doğru olsa da her zaman ön planda tutmamalısın. Dinlenmeden çalışman bugünü yaşamana engel oluyor. Bunun için plan yapma zamanın geldi.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)

İçinde olan denge bugününü de düzenliyor. Yaşayacağın tartışmayı sakinliğinle dengeleyeceksin. Uyumlu ve neşeli olman çevrendeki insanları mutlu ediyor.

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM)

Bugün duygularına takılıp kalman seni tehlikeli bir insan olma yoluna sokuyor. Yaşayacağın olaylar seni kuşkulandırıyor ve bu da seni yoruyor. İnandığın şeyler hakkında plan yapıp onları uygulayacaksın.

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)

Yaşamında olan yoğunluk seni ister istemez yoruyor. Fakat bunu seviyorsun çünkü yoğun olmak ve sürekli bir şeyler yapmak gününü özgür kılıyor. Bugün bir olaydan dolayı sıkılacaksın ve daha da yorgun hissedeceksin. Mutlu hissetmek kendi elinde olan bir şey.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK)

Bugün yine geleceğinle ilgili planlar yapıyorsun. Gelecekle uğraşmaktan bugünü yaşayamıyorsun. Bazı arkadaşların sana gelip sırlarını paylaşacak. Sırdaş olman sır yükünü çoğaltıyor.

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT)

Arkadaşlarına dostça davransan bile arandaki mesafe onlarla yakın ilişki kurmana engel oluyor. Yaşadığın ortam kişisel özgürlüklerine engel oluyor. Ve bu durum seni olduğundan fazla rahatsız ediyor.

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART)

Ciddi olan gününe gerçekçi bir insan olarak devam edemiyorsun. Her zaman olduğu gibi akıllı ve kurnaz olman gününü kurtarıyor.

günlük burç yorumu astroloji yükselen burç
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar