13 Ekim 2018 günlük burç yorumu

13 Ekim 2018 günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

13 Ekim 2018 günlük burç yorumu
13 Ekim 2018 günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den13 Ekim 2018 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Eski dostlarınızdan biriyle sürpriz bir karşılaşma yaşayacaksın. Duygusal olabilirsin. İsteklerini gerçekleştirmek için bazı şeylere çok duygusal yaklaşmamalısın.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Bugün farklı hissedeceğin gündesin. Olaylara çok farklı açılardan bakabilirsin. Kardeşinle ve evinle ilgilenirsen daha mutlu olacaksın. Harcamalarına dikkat edip ayağını yorganına göre uzatmalısın.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Güne keyifle başlayıp yakın çevrenle zaman geçireceksin. Katılacağın organizasyonlarda yakın çevrenle yapacağın sohbetler keyifle geçecek. Eğlenceli ortamlar dikkatini çekiyor.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Sürpriz gelişmeler yaşayacaksın. İyimser bir tavır içine girip tekrar yenileneceksin. Uzaklarda yaşayan dostlarınla haberleşeceksin. Yeni dostluklar edineceksin.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Bugün bazı haberler alacaksın ve bunlardan etkileneceksin. Hem duygusal hem de huzursuz olabilirsin. Duygusal karmaşa içine girmeden bu duygulardan uzaklaşmalısın.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Zihinsel faaliyetlerin her zamankinden daha fazla yükseliyor. Geleceğe yönelik bazı yollar çizmişsin bunları çevrenle paylaşırsan ilişkilerinde sıkılaşma olacak.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Kendini değiştirmek için kuvvetli arzular içindesin. Farklı ortamlarda bulunup bazı değişimlere şahit olacaksın. Bu seni mutlu edecek. Yabancıların kötü niyetlerine karşı dikkatli olmalısın.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Gördüğün rüyaların etkisinde kalıyorsun. İsteklerini gözden geçirip daha iyimser bir tavır içinde olacaksın. Ciddiye aldığın konulara ve kendi yaşamına odaklanacaksın. 

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Duyguların yükselişe geçiyor. Dostlarınla birlikte etkinlikler içinde bulunabilir eğlenceli bir gün geçirebilirsin.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Kendi yaşamınla ilgili değişim stratejileri çizmeye başlamışsın. Sorunlara ve ayrıntılara takılmadan planları aktif hale getirmelisin. Farklı insanlarla tanışıp, seyahat edebilirsin. 

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Hareketli bir güne merhaba diyorsun. Yaşam koşullarını değiştirmek isteyişin kuvvetli arzuları da beraberinde getiriyor. Çevrende seni destekleyen kişilere daha ılımlı yaklaşmalısın.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Farklı düşünceler sana kendini iyi hissettiriyor. Derin düşünceli insanlar seni etkiliyor. Kaygılardan uzaklaşıp farklı konulara yönelebilirsin. 

13 Ekim günlük burç yorumları günlük burç yorumu burç yorumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de kungfu sporcusunun işlediği 3. cinayet ortaya çıktı
Kayseri'de kungfu sporcusunun işlediği 3. cinayet ortaya çıktı
Kırıkkale'de yaşayan yaşlı kadın ölü bulundu
Kırıkkale'de yaşayan yaşlı kadın ölü bulundu